KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balzsam Labor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lmk, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kozmetikai alapzselé. A lágy, tiszta, kellemes bőrérzetet nyújtó alapgél kiválóan alkalmas vízoldható hatóanyagok iontoforézises alkalmazására.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.