KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: mortelut, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az ősidők óta használt bojtorján gyökérnek, valamint a hozzáadott egyéb, újonnan felfedezett természetes hatóanyagoknak köszönhetően a sampon megszűnteti a fejbőr és a haj rendellenességeit. A hajnak egészséges, természetes fényt kölcsönöz. Az összetevők hatásukat a hajszálakon és a fejbőrön keresztül felszívódva fejtik ki.

kingh

2018. július 19.

Nővérem ajánlotta kb. 3-4 hónappal ezelőtt. Mindig is igénytelen voltam abból a szempontból, hogy a hosszú, erős, szőkített hajamat túlbuzgóan ápoljam, a hajvégápoló/balzsam használatával is évekig elvoltam. Megvettem, mert zsírosodásra hajlamos a hajam, nagyjából 3 naponta mosom. Eleinte nagyon tetszett, igaz, hogy szárította kicsit a hajam, de balzsammal vagy pakolással tudtam kompenzálni. Annyira bíztam benne, hogy tényleg jó lesz ez nekem, untam már a drogériás termékeket, hátha ez lesz a megoldás, hogy ne lapuljon le a hajam és picit tovább bírja mosás nélkül, meg úgy egyáltalán. Ezután jött az, amire nem számítottam. Eleinte csak kicsit viszketett a fejbőröm, fel sem tűnt igazán. Majd egyre sűrűbben vettem észre, hogy valami nem stimmel, de eközben voltam tengerparton, azt hittem a sós víz, a sok nap és ez a sampon sok volt neki. Rosszul hittem, mert megmaradt a viszketés, volt, hogy hajmosás után is.....majd eljutottam arra a szintre (ez kb 2 hét alatt zajlott le), hogy konkrétan fájt a fejbőröm, égetett, egyszerűen elviselhetetlenül rossz érzés volt, ill. hámlott. Soha nem tapasztaltam még ilyet, azonnal vettem egy régebben már bevált sampont, és nagyjából 2 hajmosás után már nagymértékben enyhültek a tünetek. Azóta mondták, hogy az ilyen típusú samponokat kúra szerűen érdemes használni, max 3 hónap, aztán szünet. Lehet van benne valami, mert nekem is ezután jöttek a mellékhatások.

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

javi

2018. június 21.

Sajnos nem jött be. Gyorsan zsírosodó hajam van, két naponta szoktam mosni. Reméltem, hogy ezzel legalább egy nappal ki tudom tolni a hajmosást, de semmit nem segített, csak minimálisan kiszárította a hajam. Többször is nekifutottam már, de egyszer sem használt. Azt gondoltam, ez nagyobb eséllyel fog hatni mint egy sima drogériás márka, de csak beugrattam magam.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Boginyuszi

2018. február 4.

Szeretem ezt a sampont, nekem bevált maximálisan. Bónusz, hogy mivel nagyon sűrű, kevés is elég belőle, így sokáig elég! :) már a második flakonnal használom.

Boginyuszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

strankulakitti

2017. november 21.

Jó kis sampon. Ennyi pénzért semmi extrát nem kell várni. Akinek zsírosodik, korpásodik az gyógyszertárban keresgéljen és menjen bőrgyógyászhoz, hajgyógyászhoz. Erre ez a sampon gyenge. Kellemes az illata, jól habzik, enyhe zsírosodáshoz kiváló, drasztikus zsírosodás pedig már orvosi segítséget igényel. Nincs vele probléma, nem szárít.

strankulakitti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

Cremelove

2017. szeptember 15.

Már sokféle sampont kipróbáltam könnyen zsírosodó hajamra de csak ez és a Kallos (zsíros hajra és fejbőrre) vált be. Mivel én szeretek szinte minden kencéből többet használni (mert kevesebb mennyiség esetében úgy érzem nem leszek elég tiszta :D) ezért először a Kallossal mosok hajat aztán azt leöblítve használom a bojtorjánt így több ideig tart és ez nekem fontos, hiszen ez jóval drágább mint a Kallos (Kallos 1 liter - 1000 Ft, Bojtorján 250 ml szintén 1000 Ft). Összességében imádom és ezzel a kis mixeléssel még az árát is ki tudom védeni ezért nem vonok le egy csillagot sem! :)

Cremelove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

esztra

2017. május 10.

Naponta kell hajat mosnom, annyira zsírosodik. Kipróbáltam (ezt is), de sajnos semmi változást nem ért el, nem jött be (ez sem).

esztra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Sipor

2016. december 28.

Én serdülőkorban használtam, amikor NAGYON zsírosodott a hajam. Miután elkezdtem használni, hetente egyszer bőven elég volt megmosni. Ilyet se azelőtt, se azóta nem tapasztaltam semmilyen másik samponnál. Most, hogy eszembe jutott, lehet, hogy veszek egy flakonnal, hátha megint használna, mert a hajam még mindig hajlamos gyorsan bezsírosodni ilyenkor télen.

Sipor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Kati89

2016. március 23.

Férjem haja korpás, az enyém zsíros...
Kipróbáltuk, néhány hónapon keresztül használtuk, de sajnos változás nem történt.
Azóta szerencsére találtunk megfelelő terméket.

Az alapján, hogy beleolvasgattam a hozzászólásokba, vannak pozitív vélemények is, tehát valakinél mégis működik.
Nem biztos, hogy veszít vele az ember, ha kipróbálja, de nekünk nem jött be!

Kati89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Férjem haja korpás, az enyém zsíros...
Azóta szerencsére találtunk megfelelő terméket.

Nem biztos, hogy veszít vele az ember, ha kipróbálja, de nekünk nem jött be!

LauraDorina

2016. március 10.

Láttam a boltban, nagyon szimpatikus volt, gondoltam ez igazán segít. Az első hajmosásomkor furcsa állagú lett a hajam és ugyan úgy másnapra zsíros. Gondoltam mivel új. Próbálkoztam vele újra többször is, de mindig ez lett az eredményem. Reménykedtem, de nekem nem vált be. A hajam elvesztette a puhaságát, talán mert festett a hajam nem tudom, de a fényét is mikor ezt használtam.

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 10.

diananett

2015. november 2.

Ezt a sampont a korpásodásra hajlamos, és az átlagosnál gyorsabban zsírosodó hajamra vettem. A húgom használt ilyet először, most épp kamasz korban van és olyan zsíros és korpás volt a haja szegénykének, hogy minden áldott nap hajat kellett mosnia. Pár használat után már csak 2-3 naponta kell hajat mosnia. Gondoltam, ha neki bevált és mivel tesók vagyunk biztosan nekem is be fog válni, hát én is kipróbálom. Mikor megláttam, hogy milyen fényes és egészséges, haja lett tőle el voltam ájulva, és nekem is szintén gyönyörű fényes lett tőle a hajam. Egész jó kis sampon hetente egyszer kell vele hajat mosnom, csak egy bajom van vele. Én az a típusú ember vagyok aki igyekszik minél természetesebb anyagokat, krémeket, kozmetikumokat használni. A csomagolásból ítéltem meg a terméket: mező, ló, kismadár, virágok, nagybetűkkel: Herbária, és hát azután mit látok, olyan tartósítószer van benne, ami bőrirritációt okozhat és ami egyéb káros anyagokat is tartalmaz. Ezért levonok 2*

diananett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.