KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: mortelut, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az ősidők óta használt bojtorján gyökérnek, valamint a hozzáadott egyéb, újonnan felfedezett természetes hatóanyagoknak köszönhetően a sampon megszűnteti a fejbőr és a haj rendellenességeit. A hajnak egészséges, természetes fényt kölcsönöz. Az összetevők hatásukat a hajszálakon és a fejbőrön keresztül felszívódva fejtik ki.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Cremelove

2017. szeptember 15.

Már sokféle sampont kipróbáltam könnyen zsírosodó hajamra de csak ez és a Kallos (zsíros hajra és fejbőrre) vált be. Mivel én szeretek szinte minden kencéből többet használni (mert kevesebb mennyiség esetében úgy érzem nem leszek elég tiszta :D) ezért először a Kallossal mosok hajat aztán azt leöblítve használom a bojtorjánt így több ideig tart és ez nekem fontos, hiszen ez jóval drágább mint a Kallos (Kallos 1 liter - 1000 Ft, Bojtorján 250 ml szintén 1000 Ft). Összességében imádom és ezzel a kis mixeléssel még az árát is ki tudom védeni ezért nem vonok le egy csillagot sem! :)

Cremelove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

esztra

2017. május 10.

Naponta kell hajat mosnom, annyira zsírosodik. Kipróbáltam (ezt is), de sajnos semmi változást nem ért el, nem jött be (ez sem).

esztra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Sipor

2016. december 28.

Én serdülőkorban használtam, amikor NAGYON zsírosodott a hajam. Miután elkezdtem használni, hetente egyszer bőven elég volt megmosni. Ilyet se azelőtt, se azóta nem tapasztaltam semmilyen másik samponnál. Most, hogy eszembe jutott, lehet, hogy veszek egy flakonnal, hátha megint használna, mert a hajam még mindig hajlamos gyorsan bezsírosodni ilyenkor télen.

Sipor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Kati89

2016. március 23.

Férjem haja korpás, az enyém zsíros...
Kipróbáltuk, néhány hónapon keresztül használtuk, de sajnos változás nem történt.
Azóta szerencsére találtunk megfelelő terméket.

Az alapján, hogy beleolvasgattam a hozzászólásokba, vannak pozitív vélemények is, tehát valakinél mégis működik.
Nem biztos, hogy veszít vele az ember, ha kipróbálja, de nekünk nem jött be!

Kati89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Férjem haja korpás, az enyém zsíros...
Azóta szerencsére találtunk megfelelő terméket.

Nem biztos, hogy veszít vele az ember, ha kipróbálja, de nekünk nem jött be!

LauraDorina

2016. március 10.

Láttam a boltban, nagyon szimpatikus volt, gondoltam ez igazán segít. Az első hajmosásomkor furcsa állagú lett a hajam és ugyan úgy másnapra zsíros. Gondoltam mivel új. Próbálkoztam vele újra többször is, de mindig ez lett az eredményem. Reménykedtem, de nekem nem vált be. A hajam elvesztette a puhaságát, talán mert festett a hajam nem tudom, de a fényét is mikor ezt használtam.

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 10.

diananett

2015. november 2.

Ezt a sampont a korpásodásra hajlamos, és az átlagosnál gyorsabban zsírosodó hajamra vettem. A húgom használt ilyet először, most épp kamasz korban van és olyan zsíros és korpás volt a haja szegénykének, hogy minden áldott nap hajat kellett mosnia. Pár használat után már csak 2-3 naponta kell hajat mosnia. Gondoltam, ha neki bevált és mivel tesók vagyunk biztosan nekem is be fog válni, hát én is kipróbálom. Mikor megláttam, hogy milyen fényes és egészséges, haja lett tőle el voltam ájulva, és nekem is szintén gyönyörű fényes lett tőle a hajam. Egész jó kis sampon hetente egyszer kell vele hajat mosnom, csak egy bajom van vele. Én az a típusú ember vagyok aki igyekszik minél természetesebb anyagokat, krémeket, kozmetikumokat használni. A csomagolásból ítéltem meg a terméket: mező, ló, kismadár, virágok, nagybetűkkel: Herbária, és hát azután mit látok, olyan tartósítószer van benne, ami bőrirritációt okozhat és ami egyéb káros anyagokat is tartalmaz. Ezért levonok 2*

diananett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Ildie

2015. január 22.

Páromnak volt ilyen, neki jó volt mert nem vasalja a haját, nem festi stb, érthető módon. Szóval az, hogy szárít nem volt probléma, de törött hajvégű hajra vagy vagy vékonyszálúra nem ajánlanám. A zsírosodással viszont csodát tesz.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Viku23

2014. december 8.

Kedvenc :)

Viku23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 8.

Kedvenc :)

kinibaba19

2014. november 12.

A barátomnak erősen zsírosodott a haja, és korpásodott a fejbőre. Rendbe tette. Seborin hajszesz ajánlott.

kinibaba19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

bdori96

2014. október 28.

Amikor én ezt használtam, a zsírosodást szépen rendbe tette, de a hajamat teljesen kiszárította.

bdori96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.