KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bareMinerals

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,57 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. június 4.

Ár:   $15
Kiszerelés:   0,57 g
Lelőhely:   külföld, online külföldről

Bársonyosan sima és hihetetlenül keverhető-satírozható, élénk szemfesték, mely egész nap nem mozdul el.

36 árnyalatban elérhető

Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.