KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barfuss

Ár:   €3   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   €3
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Intenzív ápolás 25% urea tartalommal. Zsírmentes formula.

Vegán termék

6vilag

2018. május 27.

Rendkívül kényelmes és kellemes a használata. Nem lesz zsíros a kezem, és lehet vele csak az érintett helyet célirányosan kezelni, így kevés kell belőle és sokáig elég. Már pár hete használom a szandálos időszak kezdetétől, a téli azonos márkájú lábápoló krémet váltottam erre. Gyorsan beszívódik, sem a kezem, sem az ágynemű nem lesz foltos, zsíros mellette (mint a tubusos társainál), és szerencsére még zoknit sem kell húzni melegben.
Ezt nem lehet túladagolni, nincs kenőcsben tocsogás mellette, kifejezetten gazdaságos a stift megoldás.
Megvettem mellé az azonos márkájú habkövet, ami két részből áll. Most minden fürdés után használom, látványosan távolítja el a bőrkeményedést. Meglepő, mert már évek óta nem használtam habkövet, helyette egyéb mechanikai eszközökkel távolítotam el a felesleget. Nem is gondoltam, hogy ilyen látványos eredményt lehet elérni vele.
Azt hiszem, hogy minimalizáltam a kialakuló bőrkeményédest és heti rendszerességgel radírozok, minden fürdés után reszelek és kenegetek. Igyekszem megtenni mindent,ami lehet és ez a krém bizony sokat segít tovább puhítani a lábam.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Glycerin