KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barfuss

Ár:   455 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 9.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

A Barfuss Bőrkeményedés Reszelő gyengéd lábápolást biztosít. Az egyenletes dörzsöléssel a bőrkeményedés könnyedén eltávolítható. Az optimális eredmény érdekében a reszelőt száraz bőrön alkalmazza. A Bőrkeményedés Reszelőben található Microban antibakteriális védelem segít megakadályozni a termék felületén a nemkívánatos baktériumok elszaporodását. A Microban hatása folyamatos és tartós. A Microban azonban nem helyettesíti a szokásos higiéniát.