KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barfuss

Ár:   235 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

Kényeztesse magát egy megeröltető nap után a jótékony hatású Barfuss lábmaszkkal,mely ápoló pantenolt és hidratáló glicerint tartalmaz. Az értékes keratin elősegíti a bőr regenerációs folyamatait. Bőrkímélő hatását bőrgyógyászati vizsgálatok igazolják. Színezékmentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

buzavirag

2016. december 29.

Elég sűrű krémről van szó--> lábmaszk. Nekem egy kis tasak kb. 5-4 alkalomra elegendő, nagyon meg vagyok vele elégedve. A lábamra és a lábszáramra is viszek fel belőle. Imádom! A hatása kiváló, pamutzoknit kell húzni hozzá, bár én ezt nem mindig teszem meg, és még így is eredményes. Illata szerintem fenomenális, egész nap tudnám szagolgatni! :D Szerintem aránylag jó árban is van, így mikor legutóbb jártam a Müllerben, 5 darab volt a polcon, mind az 5-öt megvettem.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol