KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barfuss

Ár:   565 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: krémi, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

25% ureával az igénybevett, durva és repedezett bőr ellátásáért. A hidratáló karbamid magas arányának köszönhetően a bőr védett és optimális nedvességgel van ellátva. A panthenol és a kreatin lágy bőrérzetet kölcsönöz.

sajtosszenya

2018. szeptember 26.

Egy hete használom, de eddig jól teljesít. Amit ígér, hozza: jól hidratálja, puhítja a talpat, sarkat. Igaz az én talpam, sarkam nem durva vagy repedezett, szóval nincs olyan nehéz dolga. Kicsit kételkedem benne, hogy egy komolyabb esettel is meg tud küzdeni, de ennyi pénzért (600 Ft a Müllerben) szerintem csodát nem lehet várni. Nálam veri a hasonló árfekvésű DM-es, Rossmanos karbamidos lábápolók hatását. Ilyen magas karbamidtartartalmú cuccal eddig nem is találkoztam a piacon, szerintem ár érték arányban nagyon jó vétel. A kiadósságáról előreláthatóan azt tudom mondani, hogy heti 3-4 használat mellett 1 hónapig elég lesz. Van ennek a márkának kétféle, fejlettebb beltartalmú (hámlasztó hatású tej-szalicilsavas kivitel) lábápolója, lehet azokat is kipróbálom, igaz azok kicsit többe kerülnek.

Update: vígan kibírta ez a krém egy hónapig, bevált megérte, jó szívvel ajánlom bárkinek. Tegnap a márkának egy másik fajtájú lábkrémét vettem meg, azt ami szalicilsavval puhít/hámlaszt. Kíváncsi vagyok annak a hatására is. Csupán 100 Ft-tal volt drágább, szóval az sem egy nagy tétel.

sajtosszenya
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

krémi

2018. április 16.

A legjobb lábápoló amit valaha használtam! Jobb, mint a Scholl és töredékébe kerül!

krémi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Triacetin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.