KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók

A tökéletes szépséghez csak egy Cold Cream-mel gazdagított bőrápolóra van szükség. Hidratálás és bőrtáplálás tetőtől talpig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Indira

2019. január 5.

Nem tudom honnan volt a minta, de ma próbáltam ki. Hát valami szuper: gazdag krém, de hamar beszívódik és szuper érzés a száraz bőrömnek. Az illata egy nagyon kellemes tiszta illat, nem tolakodó, nagyon finom. Tuti megveszem a köv. alkalommal a normál kiszerelést.

Indira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

birdie

2019. január 5.

Én is úgy jártam, mint itt többen mások. Kaptam egy mintát és másnap rohantam megvenni. Éppen akciós volt, de a teljes árat is kifizetettem volna érte.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire beválik. A csomagolás letisztult, nekem tetszik rajta a skandináv népi motívum. Az illata enyhe, kellemes. Olyan tisztaság illat. Az állaga vajszerű, és emiatt rendkívül kiadós. A hatása pedig egyszerűen tökéletes. Nekem beszívódik rendesen, nem hagy réteget utána. A szárazabb, problémásabb részeket (térd, könyök) is remekül ápolja. A lábszáramnak meg egy csoda. Én megtartom, az biztos. Az egész család használja nagy elégedettséggel.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Evko

2018. december 27.

Mintát próbáltam belőle és utána rögtön megvettem a nagy kiszerelést.Isteni az illata,szuperül hidratál,imádom!

Evko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

epid

2018. december 5.

Annak ellenére, hogy nagyon száraz a bőröm, túl sok volt. Nem szívódik be, filmréteget képez a bőrön. Az illatát szeretem. A testápolója jobban bejött!

epid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Lilium

2018. október 28.

Eredetileg nem ezt szerettem volna megvenni, de mivel az üzletben nem találtam meg amit kerestem így ezt hoztam magammal. Nem is bántam meg: az illata tetszik, jól hidratál és az állaga is szuper. Hasonlít a testvajhoz, de picit könnyebben lehet kenni. Finom hűsítő érzetet hagy maga után és nem is irritál. Szerintem az ára is baráti, én csak ajánlani tudom!

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

pancsolos84

2018. október 11.

Kellemes illatú, vajas állagú testápoló. Viszonylag gyorsan fogy, de szépen teszi a dolgát. Gyorsan beszívódik, hidratál. Nekem nagy kedvencem lett télen. Nyárra azért soknak gondolom. Biztos veszek még.

Update: már a 4. tégelyt vettem most a G napokon. Télire állandó partner lesz egy másik társával együtt. Kifejezetten szeretem az illatát, nem a szokványos drogériás testápoló szag, amit nem viselek el magamon.

pancsolos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

wonderbodri

2018. szeptember 13.

Nagyon szépen rendbe teszi a extrém száraz bőrt, mindennapos használat javasolt!

wonderbodri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Csipetke

2018. augusztus 29.

Mikor kinyitottam a kis mintát először meglepődtem egy sűrű állagú szagtalan krém köszönt vissza rám. Aztán mikor kinyomkodtam a tasakból éreztem az illatát. Ami mondjuk szerintem nem sok van. Így nyár révén félve kentem fel a bőrömre, ilyenkor nem szoktam ilyen sűrű krémet használni inkább télen. De úgy voltam vele, hogy ha már van lehetőségem kipróbálni miért ne. Nagyon gyorsan beszívta a bőröm, mintha nem is kentem volna fel magamra semmit. Ezt a mintát elhasználom most, és télre tuti, hogy beszerzek magamnak egy ilyet.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

zsofi02

2018. augusztus 8.

Egyszerűen szerelmes lettem az illatába, először én is termékmintaként próbáltam, de gyorsan beszereztem a teljes kiszerelést. Azóta már alig maradt a tégelyben, de még mindig imádom, nem tudom megunni. A hidratálóképessége is nagyon jó, pedig könnyen kiszárad a bőröm, de arcra azért nem használnám.

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

devababa

2018. július 25.

Megvettem, mivel mindenki dicserte. Az all a tegelyen: tetotol-talpig, tehat en arcra probaltam. Nekem nem jott be, mivel nagyon zsiros erzetet hagy maga utan. Reggelre teljesen felszivodik, de nappalra nem lehet hasznalni. Mivel nem jott be az arcra haszalat, ezert testre is kiprobaltam es testre teljesen atlagos testapolo szamomra. Sajnos nem tudok 5 csillagot adni, mivel arban draga, hatasa atlagos, illataok (de lehet valakinek tul intenziv es ezert zavaro). Sajnos csak 2 csillag.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.