KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók

A tökéletes szépséghez csak egy Cold Cream-mel gazdagított bőrápolóra van szükség. Hidratálás és bőrtáplálás tetőtől talpig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

pancsolos84

2018. október 11.

Kellemes illatú, vajas állagú testápoló. Viszonylag gyorsan fogy, de szépen teszi a dolgát. Gyorsan beszívódik, hidratál. Nekem nagy kedvencem lett télen. Nyárra azért soknak gondolom. Biztos veszek még.

Update: már a 4. tégelyt vettem most a G napokon. Télire állandó partner lesz egy másik társával együtt. Kifejezetten szeretem az illatát, nem a szokványos drogériás testápoló szag, amit nem viselek el magamon.

pancsolos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

wonderbodri

2018. szeptember 13.

Nagyon szépen rendbe teszi a extrém száraz bőrt, mindennapos használat javasolt!

wonderbodri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Csipetke

2018. augusztus 29.

Mikor kinyitottam a kis mintát először meglepődtem egy sűrű állagú szagtalan krém köszönt vissza rám. Aztán mikor kinyomkodtam a tasakból éreztem az illatát. Ami mondjuk szerintem nem sok van. Így nyár révén félve kentem fel a bőrömre, ilyenkor nem szoktam ilyen sűrű krémet használni inkább télen. De úgy voltam vele, hogy ha már van lehetőségem kipróbálni miért ne. Nagyon gyorsan beszívta a bőröm, mintha nem is kentem volna fel magamra semmit. Ezt a mintát elhasználom most, és télre tuti, hogy beszerzek magamnak egy ilyet.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

zsofi02

2018. augusztus 8.

Egyszerűen szerelmes lettem az illatába, először én is termékmintaként próbáltam, de gyorsan beszereztem a teljes kiszerelést. Azóta már alig maradt a tégelyben, de még mindig imádom, nem tudom megunni. A hidratálóképessége is nagyon jó, pedig könnyen kiszárad a bőröm, de arcra azért nem használnám.

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

devababa

2018. július 25.

Megvettem, mivel mindenki dicserte. Az all a tegelyen: tetotol-talpig, tehat en arcra probaltam. Nekem nem jott be, mivel nagyon zsiros erzetet hagy maga utan. Reggelre teljesen felszivodik, de nappalra nem lehet hasznalni. Mivel nem jott be az arcra haszalat, ezert testre is kiprobaltam es testre teljesen atlagos testapolo szamomra. Sajnos nem tudok 5 csillagot adni, mivel arban draga, hatasa atlagos, illataok (de lehet valakinek tul intenziv es ezert zavaro). Sajnos csak 2 csillag.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Betticupcake

2018. július 6.

Először egy termék minta kapcsán botlottam bele ebbe a krémbe. Az illata egyből megfogott valami különleges kis hegyi virág ugrott be egyből. Az állaga sűrű mégis gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet.

Betticupcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

krémi

2018. május 29.

Termékmintában kaptam, nagyon jókat írtak róla, de én nem ájultam el. Rossznak nem rossz, de semmi extra.

krémi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

SHE

2018. május 27.

Ez valami csoda, a cold cream tud valamit.... teljesen beszívja a bőröm, és olyan csodálatosan puha tőle, mint a kislányom popója. :) Nem fojt meg, nem ragad, nem fénylik, mégis teszi a dolgát. Eddig csak testen használtam, de az arcomon is el tudom képzelni.

SHE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

artdeco

2018. május 23.

Fantasztikus az illata, nagyon takarékos, megéri az árát, csodálatos termékcsalád.

artdeco
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Anheszenamon

2018. április 24.

Féláron vettem a Dm-ben,miután kipróbáltam egy magazinban található mintát ebből a termékből. Azonnal megfogott az illata. 1000 ft-ért mindenképp megérte. Engem kellően hidratál, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést, az illata számomra nagyon kellemes. Mindent tud, amit egy testápolótól elvárok.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.