KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula selymesen hidratáló kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

vargarenata123

2018. augusztus 9.

Az illata finom, nagyon erős, tartós, jól hidratál, nem túl zsíros, könnyen beszívódik, szeretem.

vargarenata123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

olvaso

2018. július 22.

Ajándékba vettem meg ezt a tusfürdővel együtt anyósomnak karácsonyra, mert a tusfürdőt korábban próbáltam és nagyon bevált. Amikor hozzájuk megyek, fürdés után mindig használom azt a testápolót, mert annyira jó az állaga, gyorsan felszívódik, az illatát pedig nagyon szeretem. Külön értékelem benne, hogy pumpás kiszerelésű, az ilyen testápolókat kedvelem a legjobban, mert nagyon könnyű adagolni. Örülnék, ha a tusfürdője is pumpás lenne. Valószínűleg magamnak is veszek majd ebből a testápolóból miután elfogyott ami itthon van (egy másik márka terméke).

olvaso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

La-Fee

2018. július 2.

Szeretem, finom puha illatos lesz a bőröm.. Hosszan hidratál. Nem hagy filmréteget és nincs az az érzésem, hogy megfulladok tőle. Az illata nekem külön tetszik. Gyapotos, tejes, lágy és sokáig érezni diszkréten.
Nyáron most kifejezetten szeretem, ezért módosítom az írásom erre, hogy minden reggel, edzés előtt, utána tusolás után legalább a karom, lábszáram gyorsan bekenem, hogy érezzem.a finomságát. Az illata kánikulában fantasztikus.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

NikolettaP

2018. június 30.

A kedvenc testápolóm! Zsíros bőrre is ajálnom. Az állaga vizes, így hamar és könnyen beszívódik, semmilyen zsíros érzet nem marad utána. Az illata is nagyon tetszik!

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

artdeco

2018. május 23.

Fantasztikus az illata, nagyon takarékos, megéri az árát, csodálatos termékcsalád.

artdeco
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Soly77

2018. május 10.

Fuh de király cucc ez, semmi de tényleg semmi zsíros utóérzet mégis megfelelően hidratál. Lélegzik a bőröm utána és mégis szép ápolt, nekem most nyárra elegendő azt viszont kétlem hogy télre is jó lenne, de most ez nagy kedvencem. Finom diszkrét illata van, a pumpás kiszerelés meg még non plus ultra... nagyon nagyon ajánlom!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

edwardkiraly

2018. március 21.

Magával ragadott a hype, és beszereztem egyet. Nem mondom, hogy megbántam volna: praktikus a kiszerelése, én szeretem a pumpás testápolókat, könnyen beszívódik, nem ragad. Viszont az illata olyan, mintha kicsit megromlott volna, a hidratálás mértékével sem vagyok annyira kibékülve, illetve a pumpája nem ér az aljáig, simán maradt még 3-4 adag a flakon alján. Nem hiszem, hogy újra veszem, ahhoz kicsit drága.

edwardkiraly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Pressia

2018. január 13.

Eddig nem igazán voltam képes elviselni magamon a testápolókat mert kikészít ha ragadok. De ez a cucc nagyon jó. Este bekenem magam, pár perc alatt beszippantja a bőröm és tart a hatása. Viszont egyáltalán nem száraz a bőröm és nekem pont jó. Azok akiknek nagyon száraz nem hiszem, hogy bevállna. Különös de még az illata is tetszik.

Pressia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Ria13

2018. január 8.

Az előttem szólókkal teljes mértékig egyet kell, hogy értsek: egy kicsit túlhype-olt, túl misztifikált termék, az illata elsőre tetszik, de aztán fojtogat ( a ZUram😀 sírva menekül az illatától ) nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget...Ha túl vastagon kencsölsz, nehezen szívódik be, ha keveset kensz magadra, akkor nem hidratált a bőröd és már 30 perc múlva érzed, hogy száraz...Ha olcsóbb lenne, akkor talán nagyobb jóindulattal viseltetnék iránta. 2 flakont elhasználtam azért, de inkább kísérletezek mással, főleg “Házastársi nyomás” miatt😀😀😀 A négyeskét azért összességében megérdemli!

Ria13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

csill87

2017. december 29.

Túl van hypolva az egész. Leginkább az a bajom vele, hogy nehezen szívódik be, sokat kell rá várni, amit még megbocsájtanék neki, ha valóbban hidratálni, de ehhez a lassú beszívódáshoz nem társul megfelelő hidratálás. Nem is értem. Nekem az illata sem jön be, pedig kifejezetten szeretem a friss tisztaságillatokat, de ennek valamiért van számomra egy pici férfias beütése. Ami jó tulajdonsága, hogy nem ragad. Bár mikor többet kentem fel a bőrömre mint kellett volna, az nem volt kellemes érzés. Nem fog könnyen elfogyni, már most látom.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.