KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Svédországban hőn szeretett zabtejet és 5%-nyi Cold Cream-et tartalmazó formula selymesen hidratáló kényeztetést biztosít a normáltól egészen a száraz bőrtípusig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

edwardkiraly

2018. március 21.

Magával ragadott a hype, és beszereztem egyet. Nem mondom, hogy megbántam volna: praktikus a kiszerelése, én szeretem a pumpás testápolókat, könnyen beszívódik, nem ragad. Viszont az illata olyan, mintha kicsit megromlott volna, a hidratálás mértékével sem vagyok annyira kibékülve, illetve a pumpája nem ér az aljáig, simán maradt még 3-4 adag a flakon alján. Nem hiszem, hogy újra veszem, ahhoz kicsit drága.

edwardkiraly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Pressia

2018. január 13.

Eddig nem igazán voltam képes elviselni magamon a testápolókat mert kikészít ha ragadok. De ez a cucc nagyon jó. Este bekenem magam, pár perc alatt beszippantja a bőröm és tart a hatása. Viszont egyáltalán nem száraz a bőröm és nekem pont jó. Azok akiknek nagyon száraz nem hiszem, hogy bevállna. Különös de még az illata is tetszik.

Pressia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Ria13

2018. január 8.

Az előttem szólókkal teljes mértékig egyet kell, hogy értsek: egy kicsit túlhype-olt, túl misztifikált termék, az illata elsőre tetszik, de aztán fojtogat ( a ZUram😀 sírva menekül az illatától ) nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget...Ha túl vastagon kencsölsz, nehezen szívódik be, ha keveset kensz magadra, akkor nem hidratált a bőröd és már 30 perc múlva érzed, hogy száraz...Ha olcsóbb lenne, akkor talán nagyobb jóindulattal viseltetnék iránta. 2 flakont elhasználtam azért, de inkább kísérletezek mással, főleg “Házastársi nyomás” miatt😀😀😀 A négyeskét azért összességében megérdemli!

Ria13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

La-Fee

2017. december 30.

Szeretem, finom puha illatos lesz a bőröm.. Hosszan hidratál. Nem hagy filmréteget és nincs az az érzésem, hogy megfulladok tőle. Az illata nekem külön tetszik. Gyapotos, tejes, lágy és sokáig érezni diszkréten.

Kicsit unalmas lett, különböző testolajokkal turbózva még mindig jó, de ez az illat valahogy lehangol már.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

csill87

2017. december 29.

Túl van hypolva az egész. Leginkább az a bajom vele, hogy nehezen szívódik be, sokat kell rá várni, amit még megbocsájtanék neki, ha valóbban hidratálni, de ehhez a lassú beszívódáshoz nem társul megfelelő hidratálás. Nem is értem. Nekem az illata sem jön be, pedig kifejezetten szeretem a friss tisztaságillatokat, de ennek valamiért van számomra egy pici férfias beütése. Ami jó tulajdonsága, hogy nem ragad. Bár mikor többet kentem fel a bőrömre mint kellett volna, az nem volt kellemes érzés. Nem fog könnyen elfogyni, már most látom.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

nikfekete

2017. november 2.

Fincsi az illata és, ha minden este ezt használom érzem, hogy puha lesz tőle a bőröm.
Nem zsíros, nem ragad könnyen beszívódik.☺️

nikfekete
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Nem zsíros, nem ragad könnyen beszívódik.☺️

cicababa

Korcsoport: >54
2017. október 26.

Nagyon jó testápoló. Érezni, hogy jót tesz a bőrnek, nem csak rákentem valamit. Pár nap múlva is érződik még, hogy jobb a bőröm állaga. Csak ajánlani tudom. Szerintem az egyik legjobb, amit mostanában a drogériákban árulnak.

cicababa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 26.

manobeka

2017. október 7.

Ennek bírom a 3 közül az illatát egyedül. Nem rossz, de nem is csodaszer, ha valakinek tényleg száraz a bőre, akkor egy kis olajjal lehet testesebbé tenni.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.