KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barnängen

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Engedd, hogy a kezed is átérezze a szeretetet a Kärlek kézkrémünkkel, mely hidratálja és nyugtatja kezeid határtalan szeretettel. A Kärlek kézkrémünk érzékeny bőrre vadszedret és 5% védő Cold Cream-et tartalmaz. Nem tartalmaz parabént és szilikont."

tnorazso

2018. november 22.

Kb. 2 hete használom. Az illata nagyon finom, hamar beszívódik. Hátránya, hogy gyakran kell újra krémezni. Ár-érték arányban használtam már jobbat is. Nem valószínű, hogy újraveszem.

tnorazso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

NikolettaP

2018. október 11.

Karácsonykor találkoztam először a Barnangen márkával, a kék testápolóját kaptam meg :) Nagyon elégedett voltam vele, abszolút az lett a kedvenc testápolóm, így bátran vettem meg a kézkrémjüket. Olyat kerestem, ami nem éppen kifejezetten száraz bőrre van, mert normál bőröm van inkább, így esett erre a választásom. Itthon nagyon-nagyon pozitív csalódás ért, hogy ilyen kellemes gyümis-nőies illata van, mert a testápolója inkább olyan natur krém illat, ami szintén nagyon kellemes, csak nem gondoltam, hogy a márka ilyen illatot is készít. Könnyen beszívódik, remek illat, 5*

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

bildo07

2018. szeptember 16.

A nagyon édes, kellemes illata azonnal megfogott, használat után is sokáig érződik a krém pedig nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe. Abszolút kedvenc lesz! :)

bildo07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak