KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fekete, cserépmintás effekt lakk. Egy vagy két réteg alapszínre kell felkenni, majd a körömlakkon található használati utasítást betartva kell alkalmazni. A végeredmény minden lakkozás után egyedi, cserép/krokodil mintás hatás.

Barry M Croc Nail Effects Lakk - 322 Purple Rain
Ár: 700 forint + postaköltség , Eladó: Katushka
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés előre banki utalással, postával küldöm
F.U.N. Lacquer Celebration H
Ár: 3000 , Eladó: zsuzsanna.kurdy
Állapot: 1x használt , Helyszín: Szokolya, fizetés: 405ft ajánlott postakész borítékban. Csak postázok!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vador

2014. november 3.

Nagyon érdekes, nagyon szép és nagyon szórakoztató nézni ahogy kirajzolódik a minta. :)
Az ára némileg horror, jó hír, hogy a Nailland épp féláron szórja.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Az ára némileg horror, jó hír, hogy a Nailland épp féláron szórja.

Réti_D_smink

2012. augusztus 12.

Nagyon jók a Barry M lakkok. Nekem is megvan ez és az Instant Nail Effects-ből is a Gold Glitter. Imádom őket. Tartós, nem kopik (bár ha kopna sem biztos, hogy látszana :-) nem szükséges fedőlakk rá és szép a színe nagyon az aranynak, sokáig megtartja a fényét, bár ez általában igaz a BM lakkokra. A Croc töredezés is nagyon vagány, de én a repedezősökért vagyok oda.

Réti_D_smink
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

vlilla0522

2012. augusztus 8.

Nagyon különleges hatást lehet vele elérni, egyszerűen imádom! Minden lakkozás után más eredményt kapunk, az effekt lakk száradásának köszönhetően. Az üvegen szerepel egy remek használati utasítás is, de mielőtt megvettem volna a lakkot, megnéztem a márka honlapján egy kis videoban is, miképp működik, hogy tudjam mire számítsak. Beleszerettem, nem tagadom! :)
Kipróbáltam már több lakkal is, a blogomban le is írtam a tapasztalatokat:

vlilla0522
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Kipróbáltam már több lakkal is, a blogomban le is írtam a tapasztalatokat:

Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Bentonite 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Parabének családjába tartozó tartósítószer.