KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Barry M

Ár:   1995 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   1995 Ft
Lelőhely:   online, Nailland

Primer folyadék, mely tartósabbá teszi a sminket, miközben hidratálja a bőrt.

Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.