KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bath & Body Works

Ár:   $14.50   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: melwin, Módosítva: 2018. április 3.

Ár:   $14.50

Fejjegyek: papagájvirág, bergamott, kókusz

Szívjegyek: tubarózsa, tigrisliliom, tahiti tiaré virág

Alapjegyek: tömjén, borostyán, tengeri jegyek

Odri

2018. április 24.

Olyan pofás csomagolása volt, és annyira jók voltak a leírások, hogy egyből 3-at is rendeltem. Ezt a pirosat, a Fiji zöldet, és a Bali kéket. A pirosnak kellemes édes gyümölcsös illata van bár valamivel több kókusz illatot vártam, a kéknek kissé sós-púderes érzete van, főleg száradás után, a zöld pedig egy tucat ananász illat. Viszont egyelőre szupertartósnak bizonyulnak, felváltva szagolgatom a karomat, ahová fújtam belőlük, és még mindegyik jól érződik. Nyárra remek lesz mind a három főleg, hogy elég nagy kiszerelés. A kék tetszik a legjobban, de nem bántam meg a másik kettőt sem.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.