KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2015. október 28.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

A Batiste száraz sampon tökéletes hajmosások közötti használatra.

Ár: 1000 Ft , Eladó: CBlue
Állapot: Új, egy fújásnyit próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsofiab

2017. december 12.

Eddigi legjobb szárazsampon amit próbáltam, kellemes az illata is számomra.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Eddigi legjobb szárazsampon amit próbáltam, kellemes az illata is számomra.

preka

2017. október 11.

ennél jobb száraz sampon nincs a drogériákban. megfizethető, nekem nagyon dús hajam van és kitart sokáig. az illata is kellemes, ad egy kis tartást is a hajadnak ami nagyon jó tud lenni amikor MÉG nincs erőd hajatmosni de már látszik, hogy kéne :P 4-5-dik flakonnal használom már!

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

vivuss87

2017. szeptember 10.

Sok sok száraz sampont próbáltam már, többek között ennek a szőke változatát is. De nem voltam oda érte. Mind büdös, és rettenetesen szárítja a hajam. De ez nem. Nyilván nem ad frissen mosott haj kinézetet és érzést, de a "most rögtön meg kell mosnom a hajam, vagy letépem a fejem" érzést jelentősen, majdnem nullára csökkenti. Kissé nehéz eltávolítani a fehér port a hajból, de ez sem vészes, és az illata sem marad meg szerencsére. Én lehajtott fejjel fújom be a hajam, majd végigmasszírozom a fejbőrömet is pár percig, kicsit megtupírozom és kész is, egy nappal tuti kitoltam a hajmosást. Számomra nagy meglepetés volt, mivel évek óta nem használok ilyet, mert seprűvé szárította a hajam.

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

betty23

2017. szeptember 9.

Hatásra olyan, mint a többi Batiste termék. Beteljesíti ígéretét és még a gáz sem fogy ki belőle idő előtt. Az illata a cseresznyéshez képest jóval visszafogottabb, kicsit olyan citrusos, vagy nem is tudom, de jó. :) Az ára kb. megegyezik a nagyobb márkák termékeivel, ez nekem viszont jól bevált. Miután ráfújom a hajamra a terméket, rajta hagyom kb. 5 percig, és utána bedörzsölöm egy törölközővel, hogy biztos eltűnjön a fehérség. 1 napot ki lehet vele húzni, de én azért több alkalmat nem ajánlanék.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 4.

Nagy száraz sampon fogyasztó vagyok. Mindenki isteníti a Batiste termékeit, de nekem eddig egy sem jött be, főleg ez nem. Furcsa és undorító réteget képezett a hajamon, büdös és semmi hatása nincsen.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 4.

panka987

2017. június 28.

Sokféle szárazsampont kipróbáltam és már érthetetlen számomra ez a nagy Batiste rajongótábor, pedig régen nem tűnt rossznak, de szerintem csak furán éreztem magam, hogy a véleményekhez képest nekem ennyire nem jön be, és mindenáron meg akartam győzni magam, de.... Drága, büdös, rengeteg kell belőle máshoz képest, hamar elfogy, szürkít, poros, és annyira nem is hatásos.... Az 500 Ft-os Balea ezekhez képest csoda!!!

panka987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Dourou

2017. május 25.

Ugyanolyan,mint a többi batiste szárazsampon, bár ezt ritkábban vettem,valahogy azoknak az illata jobban bejött:), de inkább csak szőke hajra ajánlom,mert a barnán már nyomot hagyhat.

Dourou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

hnica

2017. február 7.

Nekem ez egyáltalán nem jött be, a barna hajam szabályosan szürke lett, ha ráfújtam belőle (igen, tudom, hogy el kell fésülni és nem kell 20 fújás egyszerre, nem ez volt a gond). Az original verzió bevált, maradok annál.

hnica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

adrii

2017. február 2.

Nekem az origi' nem jött be olyan ragacsos érzete volt a hajamnak,de adtam még egy esélyt a termékcsaládnak a sok jó vélemény miatt,így erre esett a választásom. Jól tettem,mert azóta alap darab itthon! Mindig újraveszem.

adrii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

dizabella01

2017. január 29.

Kétszer mosok hajat hetente, körülbelül négy naponként, viszont állandó lakója a fürdőszobámnak a hintőpor, amellyel utolsó nap felfrissítem a hajam, de arra gondoltam kipróbálom a Batiste szárazsamponokat, mivel hogy kiváló vélemények születtek róluk itt, a Krémmánián. Erre esett a választásom. Nagyon finom az illata, de sajnos használat közben szinte meg lehet fulladni tőle a fürdőszobában. Helyesen használva tényleg olyanná teszi a hajat, mintha frissen mostam volna, ami nagyon kellemes, 2-3 nappal is kitolja a hajmosást, és nem is marad fehér a hajam (sötétebb árnyalatú természetes vörös), a hintőportól viszont az maradt. A volumenes érzés elmaradt, a hintőporral szemben, amit egy kicsit hiányoltam. Körülbelül 3-4 használat után kifogyott, ami megdöbbentett, hiszen nem zsírosodik túlságosan a hajam, emiatt nem is volt fújtam belőle túl sokat egy alkalomkor. Sajnos emiatt el kell válnunk, mivel naaaagyon drága, maradok inkább a Johnson's Baby púdernél, ami egy évig is kitart, és sokkal olcsóbb is, nem is fulladok meg a szagától. Talán madj egyszer újraveszem őt vagy valamelyik társát, de hosszútávon nagyon nem éri meg ezt használni, hónaponta újra kellene venni, vagy talán még sűrűbben.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride