KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2015. október 10.

Hosszító, tömegnövelő és göndörítő hatású.

Két változat érhető el:

1. Tömegnövelő - a tömegnövelő és hosszító változat egy golyó formájú applikátort tartalmaz, amely a kialakítása segítségével tömöttebb és hosszabb hatást ér el.
  2. Göndörítő - a göndörítő és hosszító változat banán alakú applikátora megemeli, begöndöríti és hosszítja a szempillákat, és szintén tömöttebb, hosszabb hatást eredményez.  Egyszerűen meleg vízzel eltávolítható.

Kiszerelés: 6.5g

Krémmánia Kedvencek a -től
grund

2014. április 26.

Közepesen jó, feketemacska-tulajdonosként kötelező vétel :) Tartós, nem kenődik el akkor sem, ha így áprilisban megázok a biciklin, meleg vízzel viszont könnyedén lejön (mint a Clinique Lash Power). Egyelőre még nem csomósodik.

grund
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

gabbica

2014. április 9.

A tömegnövelő verziója van meg. Azért vettem, mert meguntam h 10ezreket költök olyan spirálokra, amik végül 3 óra múlva a szemem alatt vannak....azt olvastam, hogy ez nagyon tartós, és azt kell, hogy mondjam meglepő tényleg az eredmény! egy átmulatott éjszaka után sem kenődik és a pillák végei is feketék maradnak!
az pillák összetapasztását viszont én is tapasztalom egy hónap használat után...pedig nekem kifejezetten dús, sűrű pilláim vannak. szóval nem találtam meg az igazit ebben a termékben, de ennyi pénzért elég jó!

update: kicsit hullik tőle a pillám...-1 csillag

gabbica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

update: kicsit hullik tőle a pillám...-1 csillag

svivko

2014. március 27.

Csomagban vettem a dúsító spirált, a sima rúzzsal, és a színváltós rúzzsal, ebayen. Így kb 1000Ft-ot fizettem érte, ami nagyon baráti, főleg egy ilyen jó hírű, és cuki termékért.
Amikor először megláttam, meglepődtem, milyen kicsi. :D A legtöbb spirálom nagyobb tőle. Sőt megnéztem a legkisebbekkel (maybelline volumeok, colossal, yves rocher, és azoknál is kisebb. :) No, ez nem baj, ha működik.
És tényleg működik. Nem vártam nagy csodát, mivel a 3d pillák után a jobb szemem szempillái még mindig csak ébredeznek, de ez a spirál a megmaradt kicsi, erőtlen pillákat is rendesen megregulázta.
Gyönyörű ívet ad nekik, matt fekete festékkel vonja be őket, és szépen szétválaszt. Nagyon tetszik a hatás. (Jobban tetszene több pillával, nem mondom. :D )
Olyan cukik ezek a cats wink termékek. Előttem vannak az asztalon, és olyan mintha a két rúzs a spirál csicskái lennének. :") Kis sakkfigurák.

1 év utáni UPDATE:
A spirál hosszútávon nem csodaszer, csupán egy masszív 3-as termék.
Sajnos az idő múltával veszettül tapaszt, konkrétan képes 3 csumpátba állítani a pillákat. Túl sokat vesz fel a festék, és a végén már a felesleget lehúzó karika is beesett, így használhatatlan lett. :/ Hosszútávra nem ajánlom.

Update: Remek spirál, ajándék árért. Kb egy hónapja használom, ezekszerint a legújabb kiszerelésűt. Nagyon szeretem. Bár nem vízálló, legalábbis nem találok rajta ilyen jelzést, mikor lemosom azb arcom, de a sminkemet még nem, a spirál meg sem moccan, nem folyik le, kopik le, pereg le. Semmi! Vízzel legalábbis nem. Sminklemosóval, arctejjel könnyedén megadja magát.
A keféje nem kiemelkedő, nincs vele bajom. Dúsító hatást annyira nem vélek felfedezni, szép ívet, extra hosszúságot, és szuper tartós acélpillákat csinál. Csomósodás nuku. Egyetlen pici negatívum, hogy a szmötyi elég híg, és lassabban is szárad, de ez nekem (sajnos?) nem probléma, mivel a pilláim még mindig nem verdesik a szemöldököm tövét. :D

Update: Már több hónap használat után jöttem levonni pár csillumillut. Az ecset mégsem bizonyult olyan kafának, mostanában elő sem veszem, mert egy tiszta szempillakefével át kell fésülgetni alaposan, hogy ne csak 3-4 tincs szempillám legyen. Nagyon tapaszt. Nem csomós, nem póklábas, simán csak összefogja a pillákat, és egy vékony ívelt tincset csinál. De szerencsére nem szárad meg csak kb 3-4 perc után, így van időnk bűvészkedni a kifésüléssel.
Egyébként, ha megszárad még mindig olyan csuda tartós, mint ahogy fönt leírtam, de így azért már nem csodaszer.

Mindent egybevetve olyanoknak ajánlom, akiknek sűrű, vastagszálú pillái vannak, azokat kétlem, hogy összetapasztaná, és szerintem remekül kamatoztatná a jó tulajdonságait. De mindenképpen hétköznapi viselet, mivel természetes, nem vastag, teljesen szép natúr pillákat csinál.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 27.

1 év utáni UPDATE:
A spirál hosszútávon nem csodaszer, csupán egy masszív 3-as termék.

Pandácska

2014. február 28.

A tömegnövelő változatot használom. Szépen hosszítja a pillákat, a hatásával elégedett vagyok. Nekem az állaga kicsit talán sűrű, így nehezebb vele dolgozni, de megéri a minimális szenvedést. Olcsó, napközben nem csinál fekete foltot a szemem alá, a lemosása nem olyan nagy macera, mondjuk van olyan spirálom, ami sokkal könnyebben eltávolítható. A kefe könnyedén használható, a csomagolása pedig természetesen nagyon cuki :)
Update: Kukában landolt, mert egy idő után irritálta a szememet.

Pandácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Update: Kukában landolt, mert egy idő után irritálta a szememet.

judit.krasznai

2014. február 12.

A tömegnövelő változat van meg. Hát a Shisheido Perfect Mascara után kicsit soványka a hatása, viszont ugyanúgy lemosható langyos vízzel, nem kell csiszatolni lemosáskor, nem nehezít el, nem irritál és egyelőre nem is pereg le a nap végére.

Update: helyesbítek, némi odafigyeléssel nagyon szép szempillát lehet vele festeni, szebbet is, mint a Shisheidoval.

judit.krasznai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Padlizsán

2013. december 29.

Mindkét változat megvan, hétköznapra tökéletes. Szénfekete és tényleg az a legjobb, ha meleg vízzel mosom le.

Padlizsán
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

csillu

2013. december 4.

Nagyon édes ez a termék, de nem egy nagy durranás, amit produkál. Végül is egy középkategóriás spirálnak tudnám minősíteni. A rövid, satnya, seszínű pilláimból csinál egy teljesen vállalható, természetes hatású pillát. Amúgy semmi "wooow". Ha ütősebb hatást akarok elérni, akkor mást használok.
A csomagolásáért mindenképpen megérte egyszer megvenni.

csillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

A csomagolásáért mindenképpen megérte egyszer megvenni.

fruzsicaaa

2013. november 12.

Nagyon gyenge. A tomegnovelot vettem meg, de egyaltalan nem dusit. Szinte semmit nem csinal, viszont jo hig, evekig tart, amig megszarad, addig 100x felpislogom a szemhejamra. A 2. csillagot a cicanak adom.
Update: mind igaz, amut fent irtam, a hetkoznapokon megis mindig erte nyulok. A tartossaga verhetetlen, meleg vizzel lemoshato, sosem tapaszt vagy csomosodik. Egye fene, kivarom a szaradasi idot, es rohangalos napokon meg azt is elnezem neki, hogy nem varazsol mupillakat. Jar neki a 4 csillag.

fruzsicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

vador

2013. október 28.

A göndörítős cicát szereztem be, nyilván a csomagolás miatt. :3
Sokan írták a tartósságot, valóban, mióta ő van, alul is kifestem a pilláim, nem kell aggódni érte (pedig szoktam szemet dörgölni). Ez a gyors száradással kombinálva elsőre kellemetlen meglepetéseket okozhat, tempósan kell fésülgetni a pillákat vele, különben szupertartós légylábakat festhetünk. Ezzel lelövöm a poént, igen, ha nem ügyeskedünk, hajlamos csomósítani. Ezen kívül én a göndörítést se nagyon veszem észre, de összesen ennyi a hibája.
Amúgy pedig kellően fekete, hosszú pillákat varázsol, az elvékonyodó kefe pedig külön jó ötlet, mandulaszeműeknek kész áldás, mindenhova oda lehet férni vele.
Összességében tehát nem találtam meg benne a tökéletes spirált, valószínűleg nem is veszem újra, de kellemes és megbízható darabnak tartom ennek ellenére is.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

A göndörítős cicát szereztem be, nyilván a csomagolás miatt. :3

katkat

2013. október 28.

nemrég szereztem be a tömegnövelő-hosszító változatát, az amúgyis hosszú pilláimra. a festéknek nagyon szép fekete színe van, a keféje pedig különösen tetszik, annak ellenére, hogy nem vagyok a hajlított kefék híve. :) hatalmas pillákat és cicaszemeket csinál és nagyon tartós, nekem egész nap a helyén marad. a csomagolása pedig felháborítóan aranyos. :D jár neki az ötös. ;)

katkat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Inositol, Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Paraffin, Hydrogenated Polyisobutene, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Glyceryl Stearate SE, Dimethicone, Panthenol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Triethanolamine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Stearate SE
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Laureth-21
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 77499, Black 2 / CI 77266, Titanium Dioxide/CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.