KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baviphat

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A bőrt finoman felmelegítve megnyitja a pórusokat a mélytisztításhoz. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, mitesszereket és a felesleges faggyút az arcról. Használd rendszeresen az egészséges pórusok és síma bőr érdekében.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

encimokus

2015. augusztus 9.

Cuki doboz, cuki illat, kevés hatás.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Cuki doboz, cuki illat, kevés hatás.

altviki

2015. február 16.

Meglepően látom, hogy már nem gyártják. :O Pedig nagyon kellemes kis arcradír, zuhanyzás előtt fölkenve a leghatékonyabb, használat után nem húzódik a bőr, hanem szép egyenletes és puha lesz. Hidratálni érdemes utána, sokkal jobban felszívódik bármilyen krém. Meg voltam vele nagyon elégedve, irritációt nem okozott, csak furcsa volt a melegítéses dolog. :D

altviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 16.

Winger

2014. szeptember 19.

Már nem gyártják??!! Ó, te jó ég!!! :((
Kb 1 éve használom, úgy hetente 1x-2x, kisebb kihagyásokkal. A legjobb thermo arcradír, amihez eddig szerencsém volt!
Zuhanyozás előtt szoktam felkenni, fehéredésig dörzsizem, majd fürdés, addig kifejti hatását (konkrétan lángol a képem :) ). Majd még vizes kézzel átdörzsölöm az arcom és leöblítem langyos vízzel, amit szinte forrónak érzek. És voilá! Tiszta, puha, sőt hidratált arcbőr! Semmi pirosság, irritáció, miegyéb. Nyáron még a hidratálót sem éreztem utána létszükségletnek. Fantasztikus! Nagyon szomorú vagyok, hogy kivonták!!! :(

Winger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Már nem gyártják??!! Ó, te jó ég!!! :((

vador

2014. augusztus 25.

Nyárra szerettem volna valami szelídebb hámlasztót, erre esett a választásom. Nagyon szereti a bőröm, nem irritál, nem karcol, ámde hatékonyan hámlaszt. A melegítő hatás kellemes, de azért egy alapos gőzölés többet ér mitesszerügyben.
Heti egy-két használat mellett úgy érzem, használ, kevésbé szutykolódik a bőröm és hámló cafatok sincsenek.
Jó nagy adag, szerintem még jó ideig gyűrni fogom.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Jó nagy adag, szerintem még jó ideig gyűrni fogom.

Enca

2014. július 19.

Nem rossz, jó az illata, egyelőre nem ütött ki, cuki a doboza :-) asszem ennyi... nem lett kedvenc. Lehet, hogy ciki, decsak a csomagolása miatt vettem meg, így nem volt semmi elvárásom, ha nem bántja a bőröm, elhasználom.

Enca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

steffy

2014. július 4.

Szuper termék, kár, hogy már nem lehet kapni, pedig újravettem volna.

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

Szuper termék, kár, hogy már nem lehet kapni, pedig újravettem volna.

karina

2014. április 2.

Nem siettem el a velemenyezest, nem akartam hirtelen felindulasbol egy ket hasznalat utan irni rola.
En nagyon feltem ezektol az azsiai kencektol, de orulok hogy belevagtam, mert mar imadom oket!
Az elejen tetszett ez a radir, de nem ereztem csodaszernek. Ennek az lehet az oka, hogy vagy olyankor hasznaltam amikor egyebkent is babapopsi voltam, vagy akkor, amikor egy-egy nagy mellenyulas miatt eleg rossz szaraz foltjaim lettek. Vagy siman nem tudtam hasznalni vmi serules (anyajegy eltavolitas, macska harry pottert csinalt belolem es egyebek) miatt. Na de mostanaban. Nincsenek extrem szaraz reszek az arcomon, se serulesek, illetve az anyajegy helye majdnem teljesen leszaradt es eltunt, mar nem fenyeget a felaztatas, pont jo, hogy simitani tudom. Es most az igazi! Nincs zsiros borom, denap vegere azert lesz egy egeszseges fenye,planeilyen melegben (nem hasznalokpudert csak bbt). Nekem nem eleg egy kanalkaval, 2-3 kell, bar ezt nem negativumkent mondom, igy is sokaig eleg lesz, meg szeretem is az erzest ha elhasznalok valamit:D engem nem is melegit annyira, langyos inkabb. Ugy hasznalok ahogy masok is irtam, bedorzsolom, rajtahagyom, lemosom. Imadom, hogy konnyu lemosni! Ezt sajnos nem lehet elmondani mindenrol... Utana gyonyoru matt, egeszeges, egyseges a borom. Nem csip, nagyon kimeletes, de megis tokeletes vegzi a dolgat. Se hire se hamva az elhalt hamsejteknek. Teljesen hibatlanul szerepelt. Ot csillag!

karina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

birdybel

2014. március 17.

Nagyon szeretem ezt az arcradírt. Most látom, hogy már nem gyártják. Mi történt?

birdybel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

Ellie

2014. február 8.

Számomra az állaga és illata is kellemes, felvitel után kis melegítő hatást érzek és tény, hogy a használata után könnyebb kinyomni a mitesszereket, de nekem néha bezsírosítja a bőrömet másnapra. Pattanásokat nem okoz, de láthatóan zsírosabb lesz a bőröm és a tökéletes arcradírtól messze van.

Ellie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Vitelotte

2013. december 19.

Az illata messze nem emlékeztet mangóra, inkább egy ócska tusfürdőre. A hatása is egy nagy nulla, az a minimális melegítő hatás csupán szemfényvesztés hogy azt hidd van bármi értelme magadra kenned. Barátnőm dicsérte, lehet az én bőrömmel van a gond.

Vitelotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-75

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.