KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: zengopitypang, Módosítva: 2017. április 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny - pl. ekcémára hajlamos - bőr mély, tartós és hosszútávú hidratálására kifejlesztett krém.

• Prebiotikus krém mindennapos használatra, mely a bőr védőrétegének teljeskörű védelmet biztosít
  • Hosszantartó hidratáló hatás
  • Prebiotikum tartalma segíti a bőrnek védelmet nyújtó egészséges mikroflóra fenntartását
  • B5 provitamin tartalma segíti a bőr regenerálódását
  • Klinikailag tesztelt