KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szilvasitimea

2018. április 25.

Én tetoválásra használtam, amire bevált.

Magamon nem használtam másra, de a kutyámnak néha ki szokta csípni a fenekét, és a nemiszerveit :)))) a pisi és a végtermék, ezzel kenegetve egy nap alatt rendben lesz, így ajánlom kutyákra is.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Én tetoválásra használtam, amire bevált.

marcsi1233

2018. március 30.

Sima pattanásos, érzékeny bőrre vettem, hogy valamivel lenyugtassam, mivel a kenőcs verziók összekennek mindent. Nekem bevált, de hosszabb távon esélytelen használni, mert kevés van benne ahhoz, és drága is számomra.
Mínusz egy csillag, mivel a sebeimet csípte (és az ára miatt még egyet vonnék le).

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Lillababa

2018. február 12.

Sokadik tubust használom már, a hatása továbbra is szuper, 1-2 nap alatt lehúzza a foltokat. Örülök, hogy terhesen és szoptatás alatt is használható, sőt a kislányom arcán is megjelent pár napja egy nagy folt, ami két használattal elmúlt.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

jucimuci

2018. január 31.

mióta ezzel kenem, szinte teljesen megszűnt az ekcéma folt a könyökhajlatomban, pedig nem is használom minden nap. szerintem szuper

jucimuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

nzsuzsi

2018. január 6.

Sziasztok!
Nekünk múlt héten ajánlották ismerõsök, ahol irodaszinten mindenkinek bevált az ekvcémás gondjára. Megvettük, elkezdtük kenni. Férjemnek az ujjain volt csúnya, égõvörös, tudjátok olyan csúnya, rücskös, érzékeny. A lányunknak pedig a kézfején, csuklóján, könyökhajpataiban vannak foltok. Már az elsõ használat után szebbek lettek a foltjaik. Enyhülnek, halványodnak, szebbülnek.
Kentük már sokmindennel korábban, természetes összetevös és egyéb krémekkel. Eddig ennek van a leggyorsabb, leglátványosabb hatása.

Csodálkozom nagyon a sok negatív hozzászóláson.... :O

Remélem más is rátalál és enyhülést nyer általa. ;)

nzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Sziasztok!

Csodálkozom nagyon a sok negatív hozzászóláson.... :O

Remélem más is rátalál és enyhülést nyer általa. ;)

stylo

2017. december 28.

Egy hete használom a kézfejemre. Nem csinál vele semmit. Mondjuk az igaz, hogy nem ekcémám van, csak simán a hideg meg valami mosószer talán...miért is nem használtam kesztyűt....?! Amúgy meglepően híg és teljesen felszívódik. Szerintem elhasználom arckrémnek. Felkenve nem is olyan rossz, de ez inkább hidratál én úgy érzem, mint hogy lipidpótlásra volna jó.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Csreka

2017. november 22.

Ha kezd kijönni az ekcéma a kezemen, ilyenkor az elején használ, de később már hatástalan lesz.

Csreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Szozs

2017. október 7.

2 hete a szám környéke bedurrant, vörös viszkető égő és berepedezett volt. Már attól felszakadtak az ajkaim, hogy mosolyogtam és semmilyen szőlőzsír ajakápoló nem használt rá. Elkezdtem vasat szedni rá az sem segített rajta, pedig általában ez helyre teszi a szám. Kis utána nézés végett kiderült, hogy elvileg ez cheilitis atopica, ajak ekcéma. Megvettem és nagyon reménykedtem benne, hogy ennyi pénzért beválik és hál'isten bevált :) Első pár alkalommal csípett, de utána semmi gond nem volt szépen rendbe szedte a számat pár használat után.

Szozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

viviennoo

2017. július 23.

Mint halottnak a csók. Drága is, sz*r is :D

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Mint halottnak a csók. Drága is, sz*r is :D

Drci

2017. július 12.

Ekcémás bőrre használtam két héten keresztül, sajnos semmi változás nem történt, ezért felhagytam vele. Nagyon sajnálom, mert nagy rémenyekkel kezdtem alkalmazni. Tehát ekcémára nem javaslom, de bőrszárazságra jó volt.

Drci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.