KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

kremkedvelo24

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 15.

Arra használtam amire való, irritált és viszkető bőrre. Egy biztos, hogy arra nem jó. Nekem még erősebb irritáltságot okozott.

kremkedvelo24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Csicsa

2018. augusztus 9.

Ekcémára ajánlották a gyógyszertárban,hát a hámhiányos részeket úgy égeti a krém hogy le kell mosni.Nekem nem jött be sajnos.Arról nem beszélve , hogy az ára eleg borsos.

Csicsa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

szabinka90

2018. július 8.

Nagyon szeretem! Hamar beszívódik, ha éppen problémás fázisában van a bőröm arckrém helyett is simán szoktam használni, de problémás területekkel is csodát tud tenni. Újravevős nálam!

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Moni86

2018. május 27.

Enyhül a probléma vele. De azért ez megszüntetni nem fogja. Ahhoz életmód váltás kell. Vagy teljes kozmetikumváltás. De enyhíti a tüneteket tényleg!

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

kndi

2018. május 23.

Arcra használom néha megjelenő ekcémára, eddig ettől jobbat és hatékonyabbat nem találtam a problémámra. Már ez első bekenéssel is enyhülést nyújt. Pár nap és nyoma sincs. Néha bekenem a kritikus területeket megelőzés képen. Patikustól kertem valamit meg valamelyik teli hónapban, ezt ajánlotta. Azóta vettem még egy tartalékot kedvezménnyel.

kndi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

szilvasitimea

2018. április 25.

Én tetoválásra használtam, amire bevált.

Magamon nem használtam másra, de a kutyámnak néha ki szokta csípni a fenekét, és a nemiszerveit :)))) a pisi és a végtermék, ezzel kenegetve egy nap alatt rendben lesz, így ajánlom kutyákra is.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Én tetoválásra használtam, amire bevált.

marcsi1233

2018. március 30.

Sima pattanásos, érzékeny bőrre vettem, hogy valamivel lenyugtassam, mivel a kenőcs verziók összekennek mindent. Nekem bevált, de hosszabb távon esélytelen használni, mert kevés van benne ahhoz, és drága is számomra.
Mínusz egy csillag, mivel a sebeimet csípte (és az ára miatt még egyet vonnék le).

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Lillababa

2018. február 12.

Sokadik tubust használom már, a hatása továbbra is szuper, 1-2 nap alatt lehúzza a foltokat. Örülök, hogy terhesen és szoptatás alatt is használható, sőt a kislányom arcán is megjelent pár napja egy nagy folt, ami két használattal elmúlt.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

jucimuci

2018. január 31.

mióta ezzel kenem, szinte teljesen megszűnt az ekcéma folt a könyökhajlatomban, pedig nem is használom minden nap. szerintem szuper

jucimuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

nzsuzsi

2018. január 6.

Sziasztok!
Nekünk múlt héten ajánlották ismerõsök, ahol irodaszinten mindenkinek bevált az ekvcémás gondjára. Megvettük, elkezdtük kenni. Férjemnek az ujjain volt csúnya, égõvörös, tudjátok olyan csúnya, rücskös, érzékeny. A lányunknak pedig a kézfején, csuklóján, könyökhajpataiban vannak foltok. Már az elsõ használat után szebbek lettek a foltjaik. Enyhülnek, halványodnak, szebbülnek.
Kentük már sokmindennel korábban, természetes összetevös és egyéb krémekkel. Eddig ennek van a leggyorsabb, leglátványosabb hatása.

Csodálkozom nagyon a sok negatív hozzászóláson.... :O

Remélem más is rátalál és enyhülést nyer általa. ;)

nzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Sziasztok!

Csodálkozom nagyon a sok negatív hozzászóláson.... :O

Remélem más is rátalál és enyhülést nyer általa. ;)

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.