KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2010. november 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő gyengéd tisztító összetevőkkel, gyöngyvirág aromával gazdagított friss illattal.

fayless

2013. március 2.

Szárít és nagyon tömény/mű illata van. Ennél még a Tesco-s folyékony szappan is jobb.

fayless
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Anna98

2012. július 10.

Tiszta illata van és frissnek éreztem magam tusolás után. Nagy kábulatomból csak este ocsúdtam fel, mert úgy elkezdett viszketni a hátam, hogy reggel alig bírtam felállni annyira húzódott a bőr. Mivel nekem szinte minden szárít, ezt is elhelyeztem anyukám polcán, ő mindenre semleges.

Anna98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 10.

bara89

2012. július 5.

Szárít és kiütéses lettem tőle.

bara89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Szárít és kiütéses lettem tőle.

Emily

2012. február 14.

Az illata kellemes, tiszta érzést ad, bár sajnos kicsit szárít :-(

Emily
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Az illata kellemes, tiszta érzést ad, bár sajnos kicsit szárít :-(

Camice

2011. február 21.

Szintén nagyon jó, szeretem nagyon:)

Camice
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. február 21.

Szintén nagyon jó, szeretem nagyon:)

misoko

2011. február 15.

Ez a tusfürdő sem vált be nagyon szárítja a bőrt és viszkedtem is tőle.az illata valóban kellemes.

misoko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 15.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.