KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2010. október 28.

Kategória:   Tusfürdők

Dorothy951

2017. augusztus 7.

Több pozitívumot is feltudok hozni evvel a tusfürdővel kapcsolatban. Szeretem a krémes állagát, úgy gondolom kevés is elég belőle, jól habzik. (néha fürdőrózsára rakom, így ez a tapasztalatom.) Fürdés közben, kellemesen körbeölel az illata, ami utána is sokáig érezhető a bőrömön. Puhává varázsolja a bőrömet, ami nem utolsó szempont. Szerintem egész jó termék. :)

Dorothy951
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Kriszta72

2016. április 28.

Szeretem, mert kellemes illata van és jól hidratál. Mostanában már nem használom, de pozitív emlék!

Kriszta72
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 28.

spavanilly

2016. április 22.

Finom illatú, igazi tisztaságillatú tusfürdőről beszélünk.
Nem köthető évszakhoz, de én melegebb időben szívesebben nyúlok érte.
Mindenképp megéri az árát.
Amit nem szeretek benne, az a flakonja alakja, de mivel ez huszadrangú dolog, meg kell adjam a maximális pontocskát.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

Finom illatú, igazi tisztaságillatú tusfürdőről beszélünk.
Nem köthető évszakhoz, de én melegebb időben szívesebben nyúlok érte.
Mindenképp megéri az árát.

Reana

2016. április 22.

Nagyon jó tusfürdő! Nem szárít (még az arcomat sem), szuper jó az illata, igazi kedvencem lett!

Reana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

lillubillu

2016. február 12.

Nagyon jól táplál, az illata finom és jó vele zuhanyozni

lillubillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 12.

Nagyon jól táplál, az illata finom és jó vele zuhanyozni

Zellerlevel

2016. február 10.

Anyukám egyik kedvenc tusfürdője :) Én is szeretem, mert jó illata van, de ha tehetem inkább szappant használok.

Zellerlevel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

halasiedit78

2014. november 20.

Nagyon jó az illata, bársonyossá teszi a bőrömet. Hosszú órákon át lehet érezni az illatát és nagyon gyengéden tisztít. Néha veszek másmilyet is, de ez a kedvencem!!!

halasiedit78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

PurpleShine

2014. augusztus 31.

Az egyetlen tusfürdő, amivel 100%-ban meg vagyok elégedve. Már évek óta ezt használom, ha éppen nem találom a polcokon, akkor hasonló társát, az illatosítottakat inkább kerülöm. Jól tisztít, igazi Dove illata van (bár nálam az illat annyira nem fontos), szépen hidratálja a bőrömet. Törölközés után sima és puha a bőröm, valóban kényeztető tusfürdő :)

PurpleShine
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

rekus15

2014. július 13.

Nagyon sokáig ezt a tusfürdőt használtam, nagyon finom illata van, sokáig érződik és nem szárít. Mióta áttértem a natúrabb termékekre, azóta hanyagolom, mert valljuk be, nem szépek az összetevői.

rekus15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

jud678

2014. május 26.

Mindig belefutok a dove tusfürdőkbe, pedig nem tudok velük megbarátkozni. Egyedül a go fresh-eket szeretem. Ez sem a kedvenc tusfürdőm, túl krémes, túl nehéz lemosni, ragad a bőröm utána.

jud678
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate