KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Beauty UK

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NBetti2000, Módosítva: 2014. június 11.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2390 Ft

Primer, mely védőréteget hoz létre a bőr és a smink között, úgy hogy közben hagyja a bőrt szellőzni.

Ár: 2390 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ariel001

2016. július 23.

Régóta használom, nagyon szépen terül rajta az alapozó, szerintem kevesebb is kell belőle, a smink jóval tartósabb rajta, nem is fénylik át olyan hamar a homlokom. Pattikat nem okoz nálam és sokáig elég, nagyon kevés kell belőle. Biztos újraveszem ha elfogy.

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

CeCeDrake

2015. november 22.

Kombinált bőrre is jó, ajánlom.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Kombinált bőrre is jó, ajánlom.

wdorika

2015. augusztus 23.

Ez az első primer, amit kipróbáltam, és nagyon tetszik. Mindenképpen megéri az árát, nagyon kevés kell belőle, és a használata számottevően nem hosszabbítja meg a sminkelési időt. Tényleg tartósabb tőle a smink, és a bőröm rendkívül sima és bársonyos lesz tőle. Gondolom a szilikontól, ami miatt aggódom is egy picit, nem tudom, hosszú távon milyen hatása lesz. Csak emiatt a 4 csillag...

wdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

henrietta93

2014. november 17.

Nagyon jó, nagyon szép sima lesz a bőr tőle. Ajánlom pattanásos bőrűeknek is :) Makeup plazan 1600 ft :)

henrietta93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 17.

eveartstar

2014. november 3.

Ez a termék egy illatmentes, teljesen átlátszó gél, amitől nagyon finom selymes bőr lesz a végeredmény, és amire nagyon könnyű egységesen alapozni.

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

ronavolgyifanni

2014. június 19.

Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, amit ígérnek vele kapcsolatban, teljesíti és pluszpont, hogy miután felkentem az arcomra hihetetlenül puha lett a bőröm tőle. :) A helyén tartja az alapozót és a pórusokba sem ül be tőle, ajánlom mindenkinek.

ronavolgyifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 19.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane