Beautyblender

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. június 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Egy speciális sminkszivacs, mellyel púderes és krémes állagú termékeket is tökéletesen el lehet dolgozni.

Latexmentes hidrofil poliuretánból készült.

Madi

2018. június 27.

Őszintén szólva én nem érzek különbséget az original rózsaszín és a limitált színek között. Rózsaszínem volt először, aztán jött egy lila royal, most meg ez, de mind kifogástalanul végzi/végezte a dolgát. Élettartamuk egy év körül van, mindig mindet MAC ecsettisztító folyadékkal mostam, sosem engedték a színüket. Élőben ez amúgy inkább zöldes, mint kékes, de nekem tetszik, tényleg alap darab egy nő sminkkészletében.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.