KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Beautyblender

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 2.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Kis méretű sminkszivacsok korrektor felvitelére. Anyaguk ugyanaz, mint az eredeti Beautyblenderé, csak méretben és színben térnek el (a színek a korrektorok színeit tükrözik). A terméket a micro.mini sem szívja magába, így gazdaságosan használható. Még a szemhéjfestéket is felteheted vele, gyönyörűen lehet vele összedolgozni a krémes és por állagú festékeket is. Használható még kontúrozáshoz és highlighter felvitelére is.