KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Beautyblender

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 16.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Beautyblender® Pure™ ugyanabból az anyagból készül, mint az eredeti pink színű szivacs, csak nem tartalmaz színező anyagot. Kifejezetten az érzékeny bőrökre találták ki, hogy a szivacs segítségével puhán és selymesen lehessen felvinni a bőrápoló termékeket. Használható arckrém, arcápoló emulzió és szérum felvitelére. Szerkezete porózus, könnyen felszívja a vizet, mely kitölti a cellákat, így a krémet nem szívja be, hanem a szivacs tetején marad. Ezért könnyen és egyenletesen lehet vele felvinni a bőrre az arcápolót. A szivacs nedvesen a duplájára nő, száradás után visszaáll az eredeti állapot.

Oila

2018. június 15.

Bár ezt a verziót eredetileg arcápolók felvitelére ajánlják, én sminkeléshez is ezt választottam, mert ebben látom legjobban, hogy sikerült-e maradéktalanul kimosni.

Arcápoláshoz: nem tudom eldönteni, hogy több anyag marad-e a szivacsban, mint amennyi a kezünkön marad, az biztos, hogy én személy szerint jobbnak látom ezt a beütögető technikát, mint a kézzel való bemasszírozást, amit természetesen lehet áldásosan is csinálni, de szakszerűtlenül úgy is, hogy megnyújtjuk vele a bőrt. Ez utóbbit ki lehet küszöbölni a szivaccsal. Én mondjuk azt sem szerettem, hogy a tenyerem krémes, de ez már tényleg egyéni mizéria. A sűrűbb állagú termékeknél, mint például a fényvédő, azért nekem eléggé szembeszökő a különbség a felvitel kényelmében, az eredmény pedig kevésbé fénylő, jobban a bőrbe dolgozott termék. Ezzel együtt, ha sminkeléshez nem ezt használnám, eszembe sem jutna csak arcápoláshoz venni egy ilyen méregdrága szivacsot.

Smink: szerintem sminkben ez a non-plus-ultra, ha valaki a természetes, láthatatlan finisht szereti. Én gyakorlatilag a hétköznapi sminkelés során csak a szemöldök igazításhoz használok ecsetet, illetve a szempillaspirálon és rúzson kívül mindent ezzel az egy szem szivaccsal viszek fel: primer, BB krém vagy alapozó, korrektor szem alá és bőrhibákra, púder, pirosító, bronzosító, highlighter, sőt, még az alap szemhéjárnyalót is, amit egy színben használok hétköznapokra. És ha kiszámolnám, hogy ezzel hány high end ill. csúcs-profi ecsetet váltok ki, akkor az ára már nem horribilisnek, hanem inkább nevetségesen olcsónak tűnik (persze ettől még nem az, és természetesen az is igaz, hogy egy jó ecset élettartalma mindenképpen hosszabb). Tudom annyifelé forgatni a szivacsot minden irányban, hogy mindig találjak egy tiszta részt, bár a pirosító-bronzosító-highlighter hármasnál kifejezetten szép hatást lehet elérni azzal is, ha kicsit keverednek a termékek.

A szilárd szappanját hazsnálom a tisztításhoz, természetesen naponta, vagy ha úgy adódik, naponta többször. Ahogy a szappan összetételét nézegettem, azért az már nem annyira extra, hasonló összetételő natúrszappan vélhetően ugyanúgy megfelelő lesz majd hozzá.

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.