KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. április 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

grosesaxl

2014. március 20.

Szerintem ilyenem van mini kiszerelésben. Utazáskor viszem magammal, ha csak 1-2 éjszakát töltök el valahol. Összesen szerintem kb 6-7 alkalomra lesz majd elég egy a picur kiszerelés. Nem rossz termék, de a mini nem győzött meg arról, hogy kell nekem egy nagy is otthonra. Valahogy nem érzem igazán tisztábbnak az arcom tőle, frissnek meg végképp nem. De a sminket lehozza gond nélkül, mondjuk vízállóval még nem próbáltam.

grosesaxl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

caarmaa

2012. november 7.

Használtam pár hétig, amíg sajnos egyszer csak az egész ki nem folyt a a tubusból.
De szerettem, jól tisztított, nem szárított, elvégezte a dolgát.

caarmaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

De szerettem, jól tisztított, nem szárított, elvégezte a dolgát.

micimaci83

2012. január 3.

Használtam, szerettem, sminket - még a vízállót is - teljesen jól levitte. Illata inkább semleges, könnyű.

micimaci83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Lauric Acid ti I eu 4 1