KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2015. július 3.

Kategória:   Ajakápolók

Enyhe gyöngyházfénnyel vonja be az ajkakat.

Ár: 300 , Eladó: *harley_quinn*
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
mautika

2017. január 28.

A legrosszabb ajakápoló amit valaha is használtam... :D a színe eszméletlen gagyi, fehéres csillámos valami. Hidratálni nem hidratál... Egy két használat után repült a kukába, pedig nem szívesen dobok ki ilyesmit.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

Mosolyorszag

2016. november 26.

Nem egy csúcstermék...erős alsó kategóriás inkább...Tény és való,hogy ad egy kis színt ami nem rossz,de hidratálásban igen light-osnak mondanám. Messze jobbakat lehet találni ebben az árkategóriában. El se használtam és nem is nyúlnék érte többet.

Mosolyorszag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

eszterlaura

2016. november 17.

Először egy barátnőm mutatta, miután megkérdeztem, hogy mi ez jó kis rúzs amit használ. Neki nagyon jól áll ennek az ajakápolónak a színe, így én is elcsábultam. Őszinte leszek, nem bántam meg! Féltem egy kicsit a színétől, hogy vajon hogy fog állni, de meglepően jól áll, olyasmi mint egy halvány rúzs, nincs műszíne (ez úgy látszik sok mindentől függ, van aki túl műnek találja magán ezt a színt). Hidratálás terén is egész jól teljesít, de a nagy hidegek még csak most jönnek. Annak ellenére, hogy egészen bejött, nem hiszem hogy újravevős, mert eléggé rászoktam az utóbbi időben a natúrkozmetikumokra, és ezen érzem, hogy nagyon nem az, de egy kitérőnek teljesen jó :)

eszterlaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

Kozmakrisztina

2016. június 9.

Kezdem megszeretni mióta melegek vannak. Ha hűvősebb helyen tárolom, akkor szinte lehetetlen kenni. A túl melegben pedig nagyon krémes. Viszont nekem megszüntette a szám cserepesedését és a színét is szeretem :)

Kozmakrisztina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

Matilda

2016. április 15.

Ajándékba kaptam külföldi ismerőstől jó pár darabot. Szájra vállalhatatlan az biztos, még általános iskolában sem kentem volna magamra. Viszont, highlighetnek tökéletes! Úgyhogy legalább el tudom használni és reggel ha sietek, nagyon gyorsan fel tudom vinni, csak húzok 2 csíkot az arcomra és kicsit eldolgozom, kész is.
Ajakápolóként 1 csillagot adnék rá, csak mert kevesebbet nem lehet, viszont highlighternek tökéletes.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

f.szaszus

2016. március 30.

Imádom.

f.szaszus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

Imádom.

Emci

Korcsoport: < 18
2016. március 19.

Hát tesztelésen van a drága......Az íze szar......A színe jó!Eddig ennyi a megfigyelésem.

Update: Utálom!Kuka!Nem hidratál egyáltalán, íze továbbra is szar, és a színe is!

Emci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 19.

marryjane

2016. március 8.

A színe és az illata gagyi. A krémet 20-szor át kell kenni a számon, hogy valami rámenjen. Miután rákerült valami........hát mit is mondjak, nem valami szép a látvány. Ha a hidratáltságát nézzük akkor, könnyen beszívódik, ha a pigmentáltságát nézzük, akkor meg csíkozódik, ahogy mozgatod az ajkaidat.
Magyarul: sehogy sem jó!

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Magyarul: sehogy sem jó!

im

2016. március 8.

Tinikoromban használtam, amikor rúzst még nem mertem fölkenni, nude-ról akkor még nem is hallottam kis tudatlanként, de szerettem volna valami színt a számra a hétköznapokon, suliban. Sajnos többet ártott ez az ajakápoló, mint használt: iszonyúan szárított, egyáltalán nem segített a cserepes ajkakon, sőt, ha éppen jobb formában volt a számon a bőr, azt is tönkretette. A színe sem állt nekem igazán jól. Ugyanígy működött rajtam a Labello Pearly Shine verziója is...

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

SimonEdina

2015. november 6.

Én nagyon szeretem, a gimi óta használom. Nagyon jól hidratál, nem ragad össze tőle a szám, szeretem az illatát és hogy "ezüstösen csillámos". Nem vagyok nagy rúzsos, szájfényes meg még annyira sem, ezt viszont imádom a számon. Mindig van egy a táskámban ebből is, igaz nem ehhez nyúlok a legtöbbször; meg otthon a monitor alatt is tartok egyet belőle. :)

SimonEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag