KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: Eizsu, az összetevőket feltöltötte: nta2, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Kategória:   Szemkrémek

Ragyogó és egészséges bőrt varázsol a szemek körül. A krém finom gyöngy részecskéket, jázmin virág vizet és kaktusztejet tartalmaz, mely eltünteti a sötét karikákat és csillogó, friss szemeket eredményez.

Szemészetileg tesztelt, illat- és parabénmentes. Alkalmas az érzékeny bőr ápolására is.

Kiszerelés: 15 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

biancasarah

2017. október 12.

Életemben először vettem szemkörnyékápolót, és mind árban, mind hatásban nagyon klassz kis terméket sikerült kifogni. Kellemes illata van, viszonylag gyorsan beszívódik, nem ragacsos, bár a mennyiséget ki kell tapasztalni, nekem 1-2 pötty szinte mindig bőven elég. Nyilván nem túl mély ráncokra találták ki, viszont a karikákkal, kisebb "gyűrődésekkel" :) teszi a dolgát, és általában a kisebb vízhiányos foltokra is jó.

biancasarah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Panni21

2017. január 24.

2016. március 23.
Néhány hónapig használtam, imádtam, most viszont kicsit mintha csökkent volna a hatása (pedig még félig van), úgyhogy pihentetem kicsit. Az eddigi leghatékonyabb szemkörnyékápolóm, valóban halványítja a karikákat és feltölti az apróbb ráncokat.

Update:
Azóta sokszor újravéve :)

Panni21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

2016. március 23.

Update:
Azóta sokszor újravéve :)

Bonnieoo7

2015. február 4.

Nem rossz és nem is nagy szám. Nem dagad be tőle a szemem, még van belőle pici a tubusban, de talán azert nem az igazi, mert cseppet elmúltam 30 éves...ez a szemránckrém meg nálam ifjabb hölgyek számára ajánlott. Hoppá !

Bonnieoo7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

BonnyBunny

2014. október 5.

A lustaság fél egészség, ahogy a mondás tartja, és ez ez sokszor be is bizonyosodik, pl.: ennél a terméknél... :D
Tehát nyilván a szemem alá vettem, kifejezetten olyan krémet kerestem, ami nappalra, szem alatti karikák halványítására van. Mivel 20 éves vagyok nincsenek elvárásaim, hogy ránctalanítson vagy ilyesmi. A tekintetet egy kicsit tényleg ragyogóbbá teszi, de nem csillámokkal van telirakva, hanem van egy enyhe gyöngyház fénye. A karikákat minimálisan csökkenti, teszi a dolgát, jól ápol, kellemes rá sminkelni.
Viszont amire nekem nagyon bevált, az a pattanások... Jöhet a kérdés, hogy egy szemkörnyékápoló hogy került a szememen kívül máshova... Hát úgy, hogy ez volt kéznél, és volt egy-két már kinyomott, száraz, hámló pattanásom, és lusta voltam kimenni a krémemért... Gondoltam ártani nem árt. Hát nem, sőt, másnapra gyönyörűen megnyugtatta a bőröm, a szárazságot és a pirosságot lehúzta és felgyorsította a gyógyulást. Pedig volt egy nagyon csúnya pötty pont a számnál amivel napok óta küzdöttem, de 2 este alatt pikk-pakk nyomtalanul eltüntette...
Az összetevő listája is elég szép, a Müllerben jutottam hozzá 1200 Ft-ért leárazva (teljes áron 1500 Ft körül van).

BonnyBunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 5.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Hydroxystearate, Hexyldecyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Panthenol, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Stearate, Lecithin, Myristyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Stearate, Lecithin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Cinnamic Acid, Levulinic Acid
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.