KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. január 5.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Bebe gyümölcs illatú ajakápoló, mely puhává varázsolja ajkait és természetes fénnyel látja el azokat.

Ár: 400,- postàval , Eladó: kincsö
Állapot: Új, Helyszín: Nėmetország, fizetés: Csak posta,fizetės CSAK PayPal

Niki03

2017. július 2.

A BEBE ajakápolói váltak be a legjobban, így hát meg kellett vennem ezt is. Nem bántam meg, cuki csomagolás, gyümölcsös illat, BEBE minőség. Kár, hogy nem ízesített, bár akkor hamarabb fogyna, mert lenyalogatnám :D

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

szanika

2017. február 1.

Nagy BEBE ajakápoló fan vagyok, a sima színtelen rózsaszín és kék verzió örök alapdarab nálam. A barátom is szereti őket, szerinte "kindertojás illatú" a szám ha ezeket kenem fel... :D
Sokféle márka ajakápolóját tesztelgettem már, de mindig visszatérek a BEBE-hez. Így nagy örömmel láttam a Müllerben, h beújítottak.
Ezt a színtelen verziót is szeretni fogom, az illata a Pina Colada koktélhoz hasonlít. Kellően hidratál, hozza a szokásos megszokott minőséget.
Jár a max pont!!!

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Jár a max pont!!!