KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

bebe Young Care

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. január 5.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Bebe gyümölcs illatú ajakápoló, mely puhává varázsolja ajkait és természetes fénnyel látja el azokat.

Krémmánia Kedvencek a -től
szanika

2017. február 1.

Nagy BEBE ajakápoló fan vagyok, a sima színtelen rózsaszín és kék verzió örök alapdarab nálam. A barátom is szereti őket, szerinte "kindertojás illatú" a szám ha ezeket kenem fel... :D
Sokféle márka ajakápolóját tesztelgettem már, de mindig visszatérek a BEBE-hez. Így nagy örömmel láttam a Müllerben, h beújítottak.
Ezt a színtelen verziót is szeretni fogom, az illata a Pina Colada koktélhoz hasonlít. Kellően hidratál, hozza a szokásos megszokott minőséget.
Jár a max pont!!!

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Jár a max pont!!!