KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Belico

Ár:   8.000-10.000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. május 5.

Ár:   8.000-10.000 Ft
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az őssejtek különleges tulajdonsága, hogy önmaguktól megújulnak és differenciálódott sejteket tudnak létrehozni. A készítmény őssejt kivonata egy szabadalmaztatott, liposzómába kapszulázott hatóanyag komplex, melyet egy nagyon ritka svájci almafajtából (uttvili későnrügyezőből) vonnak ki. Az őssejtek aktiválják a szőrtüsző működését, ezáltal elősegítik a szempillák növekedését, megújulását. Az ápoló vitamin, biotin, szinergikusan kiegészíti ezt a hatást, mivel erősíti a szempillákat, megakadályozza azok töredezését. Az allantoin ápoló, nedvességpótló tulajdonsága, szintén segíti a sűrűbb és hosszabb szempillák kialakulását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

brondegirl

2016. szeptember 1.

Eddig sosem használtam folyamatosan, mert megfeledkeztem róla. Most újra nekiugrottam, és minden este felkenem a pilláimra. Ezt teszem max. 5 napja, és láthatóan sűrűbbek lettek már most (és ezt nem beképzelem :D). Érdekes, hogy felkenés után összeállnak, és megkeményednek a pilláim, először azt hittem, hogy itt valami nem okés, dehát akkor ilyennek kell lennie. Remélem a hatása maradandó lesz, ha elfogy a szérum. Eddig nagyon pozitívat csalódtam. Mondjuk ilyen drága termék, még szerencse, hogy működik!

brondegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid, Isomalt, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Biotin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0