KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bell

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovereira, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó körömlakk, mely lehetővé teszi a megfelelő oxigénellátást köröm számára.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kingucii

2017. november 6.

A Müllerben nézelődtem és megakadt a szemem a Bell Hypoallergenic körömlakkjain.
Eszméletlen szép színekben található meg.
Régóta akartam egy szürke árnyalatú lakkot, most találtam az ízlésemnek megfelelőt.
Egyébként a 12-es árnyalat van meg.
Széles ecsete van, könnyen fel lehet vinni a festéket, ámde kell a 2 réteg!
Gyorsan megszárad, ami nálam plusz pont!
1200Ft kicsit sok érte, mivel a Miss Sporty, Essence vagy a Catrice Iconails körömlakkjai olcsóbbak és van ugyanilyen jó, sőt jobbak.
Még updatelek hogyan bírja hosszú távon, eddig5*.

UPDATE:Sajnos nem sokáig tartott, 2-3 napot bírt ki a körmeimem. Nem fogom újravásárolni.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Eszméletlen szép színekben található meg.
Egyébként a 12-es árnyalat van meg.
Széles ecsete van, könnyen fel lehet vinni a festéket, ámde kell a 2 réteg!
Gyorsan megszárad, ami nálam plusz pont!
Még updatelek hogyan bírja hosszú távon, eddig5*.

negyesinoemii

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 13.

Az eddigi legjobb körömlakk amit kipróbáltam <3 Sokféle színben elérhető, nekem a 04-es és a 05-ös árnyalat van meg, mindkettő nagyon intenzív, nyári szín. Széles az ecsete, így befogja kb. a körmünk egész felületét. És ami a legjobb, hogy alap+fedőlakkal kombinálva több mint 1 hetet kibír kézen. Nyilván ha strandolunk a klóros víz megviseli, de nekem csak a 2. alkalommal jött le :) Ár-érték arányban a legjobb. Biztos hogy beszerzek még több árnyalatot.

negyesinoemii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate