KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bell

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovereira, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó körömlakk, mely lehetővé teszi a megfelelő oxigénellátást köröm számára.

mina2020

2018. január 31.

Nagyon szeretem, könnyű felvinni, jó az ecsete, elég tartós is. Bár igaz én lábkörömre használom, de egyébként nagyon béna vagyok körömfestésbe, ezzel mégis nagyon szépen sikerül mindig megcsinálni :)

mina2020
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

mindenfelhasznalofoglalt

2018. január 22.

Sötétkék színben vásároltam meg, két réteg szükséges a megfelelő fedésért.
Én a "long lasting" hatással nem értek egyet, ugyanis már másnap elkezd csúnyán lekopni. A teljesítményéhez képest drágának találom, volt már sokkal jobb körömlakkom fele ennyi pénzért.
Nem venném újra.

mindenfelhasznalofoglalt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Sötétkék színben vásároltam meg, két réteg szükséges a megfelelő fedésért.
Nem venném újra.

Kingucii

2017. november 6.

A Müllerben nézelődtem és megakadt a szemem a Bell Hypoallergenic körömlakkjain.
Eszméletlen szép színekben található meg.
Régóta akartam egy szürke árnyalatú lakkot, most találtam az ízlésemnek megfelelőt.
Egyébként a 12-es árnyalat van meg.
Széles ecsete van, könnyen fel lehet vinni a festéket, ámde kell a 2 réteg!
Gyorsan megszárad, ami nálam plusz pont!
1200Ft kicsit sok érte, mivel a Miss Sporty, Essence vagy a Catrice Iconails körömlakkjai olcsóbbak és van ugyanilyen jó, sőt jobbak.
Még updatelek hogyan bírja hosszú távon, eddig5*.

UPDATE:Sajnos nem sokáig tartott, 2-3 napot bírt ki a körmeimem. Nem fogom újravásárolni.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Eszméletlen szép színekben található meg.
Egyébként a 12-es árnyalat van meg.
Széles ecsete van, könnyen fel lehet vinni a festéket, ámde kell a 2 réteg!
Gyorsan megszárad, ami nálam plusz pont!
Még updatelek hogyan bírja hosszú távon, eddig5*.

negyesinoemii

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 13.

Az eddigi legjobb körömlakk amit kipróbáltam <3 Sokféle színben elérhető, nekem a 04-es és a 05-ös árnyalat van meg, mindkettő nagyon intenzív, nyári szín. Széles az ecsete, így befogja kb. a körmünk egész felületét. És ami a legjobb, hogy alap+fedőlakkal kombinálva több mint 1 hetet kibír kézen. Nyilván ha strandolunk a klóros víz megviseli, de nekem csak a 2. alkalommal jött le :) Ár-érték arányban a legjobb. Biztos hogy beszerzek még több árnyalatot.

negyesinoemii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate