KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bell

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovereira, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó körömlakk, mely lehetővé teszi a megfelelő oxigénellátást köröm számára.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

negyesinoemii

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 13.

Az eddigi legjobb körömlakk amit kipróbáltam <3 Sokféle színben elérhető, nekem a 04-es és a 05-ös árnyalat van meg, mindkettő nagyon intenzív, nyári szín. Széles az ecsete, így befogja kb. a körmünk egész felületét. És ami a legjobb, hogy alap+fedőlakkal kombinálva több mint 1 hetet kibír kézen. Nyilván ha strandolunk a klóros víz megviseli, de nekem csak a 2. alkalommal jött le :) Ár-érték arányban a legjobb. Biztos hogy beszerzek még több árnyalatot.

negyesinoemii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate