KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Belnatur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GLuci, Módosítva: 2014. december 8.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Minden bőrtípusra ajánlott, bőrfehérítéshez használható maszk

Segít eltüntetni a bőr elszíneződéseit melyért az öregedés felelős, valamint javítja a bőr állapotát, hidratáló és gyulladás-csökkentő hatású.

Aktív összetevők: B3-, C- és E-vitaminOK, Százszorszép kivonat, B5 vitamin, Allantoin, tejsavas és mentol.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nagyniki61

2016. szeptember 30.

A legjobb halványító, amivel valaha találkoztam..na és az összetevők.. +5 pont! Már 1 - 2 hét után is nagyon látványos az eredmény, a hátamon lévő pattanás foltokra használom, de ahogy látom már nem kell sokáig! :) Bátran ajánlom!

nagyniki61
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Bubuka

2016. január 12.

Tele van C-vitaminnal, így nem csak halványít, de nagyon jó anti-aging maszk is!

Bubuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

pinty

2016. január 9.

Teljesen elképesztő a hatása. Pattanások utáni barna foltok miatt kezdtem el használni, és már 1 hét után látványos a változás, rengeteget halványodtak a foltjaim. Napi 2x használom. Sok mindent kipróbáltam, minden pénzkidobás volt, de ez tényleg csodaszer.

pinty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.