KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ben & Anna

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogéria, biobolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2018. február 28.

Lelőhely:   drogéria, biobolt, online
Kategória:   Dezodorok

100% természetes összetevőkből készült, szódabikarbóna alapú dezodor stift paradicsomi illattal.

Alumínium-, PEG-, parabén- és ftalátmentes, állatokon nem tesztelt, vegán termék.

szregina

2018. május 19.

Nagyon szeretem, korábban próbáltam az Olivia kémdezodorjait is, de nem tudtam megszokni a spatulával felkenegetést. Ennek tökéletes az állaga, könnyű felvinni, visszafogott, de finom illata van és tényleg egész nap tart a hatása. Ujjatlan sötét ruhán volt, hogy egy picit fehér lett, de mosással kijött, világos ruháimat nem fogta. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, csakis 5 csillagot érdemel :)

szregina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

fairyqueen

2018. május 18.

Végre!! Egy olyan dezodor, amitől nem kaptam kiütést, alumínium és egyéb káros anyagoktól mentes, mégis hatékony! <3 az illatát meg egyszerűen imádom, a felvitele sem vészes szerintem

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Grafitzsiraf

2018. május 17.

Bár még csak három napja használom, így fiatal a románc, ennél jobb izzadásgátlóval még nem találkoztam! Pedig amit izzadás terén elő tudok adni, nem piskóta. Az előző hozzászólás alapján a fehér pólóimat egyelőre kicsit féltem tőle, csak fekete felsőkkel próbálkoztam. Elég lelkes vagyok, meglátjuk, hogy alakul. Az ára azért elég húzós.

Grafitzsiraf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

clairenoctuelle

2018. május 1.

Nagyon jó izzadásgátló, viszont egy-két világos színű pamut pólóm hónalját elszínezte, így csak 4 csillag.

clairenoctuelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Yushika

2018. április 20.

Nemrég vásároltam meg ezt a dezodort, az első alkalommal nehezen oszlott el és pár apró (köröm alatt a piszok kategória) darabka lepotyogott belőle. Másodszorra már simán siklott a hónaljamon. Nyilván van egy kissé érdes állaga a szódabikarbóna végett, de szerintem nem vészes. Illatát tekintve kellemes, grapefruit lengi be a hónaljam környékét egész nap az esti lemosásig, pedig vannak izzasztó pillanatok az életemben! 😅 Árban hasonló az általam megítélt szuper minőségű, 100% természetes termékkel, szóval ez nem mérvadó. Az egészség a fontos és a minél kevesebb méreganyag bevitele.

Yushika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Edit4000

2018. március 27.

Pár napja használom, nagyon jó termék. Az illata is tökéletes. Ma egy 10 km- es futáson is tökéletesen teljesített.

Edit4000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

NagyGabriella1108

2018. március 19.

Pár hete használom és mennyei boldogság és illat árad belőlem. Alaphelyzet: Kisgyerek mellett hajnaltòl estig futkosok, guggolok, emelgetek( 13 kg+ babakocsi + kismotor + kisszankò), ès fizikai megterhelést kilőve is izzadòs vagyok de kùrvàra. Eredmény: Reggeli 1× kenèssel másnap reggelig friss szódàs= tisztaság + édeskésen lágy grapefruit illatot árasztok. Meggyőző termèk.Nagyon bevált!Egyes fanyalgòk szidjàk az àllagàt hogy kemèny , nos - Amikor felkened- hagyd pár másodpercig a hònaljadon hadd melegedjen fel és làgyuljon a stift és azutàn hùzogasd, krèmezz. Az ára megèri mert 1x kenek és jó a közérzetem. Nagggyon naggyon boldog vagyok.
Update : kissé kipirosodott a bőröm tőle, de nem csíp, nem viszket ,nem irritál - 2-3 nap után elmúlt. Mi volt ez ? ;)

NagyGabriella1108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.