KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ben & Anna

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogéria, biobolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2018. február 28.

Lelőhely:   drogéria, biobolt, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

100% természetes összetevőkből készült, szódabikarbóna alapú dezodor stift paradicsomi illattal.

Alumínium-, PEG-, parabén- és ftalátmentes, állatokon nem tesztelt, vegán termék.

Ár: 2899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

violavoncydonia

2018. szeptember 30.

Évek óta Biobaza-t használok ami nagyon bevált. most újítani akartam és a grapefruitosat vettem meg. Nem voltam tőle büdi vagy nagyon izzadt, de húsig lemarja a bőrömet, éget, viszket, sebesedik és nem, nem borotválom túl sűrűn a hónaljamat, tehát nem irritálódik borotválkozás után. Édesanyám is kipróbálta, neki is nagyon nagyon csúnyán kiütötte a hónalját. Érzékeny bőrűeknek talán a citrus illóolaj miatt nem ajánlom.

violavoncydonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

petrakovacs

2018. szeptember 13.

Az itt olvasott vélemények alapján választottam ezt a terméket, miután a korábbi próbálkozásaim a dezodorok terén nem vezettek sikerre. És tényleg! Nagyon nagyon elégedett vagyok! Egy hosszú munkanap, két kutyasétáltatás és egy edzés után még mindig a kellemes citrusos illatot érzem, pedig csak reggel használom. Amikor közönség előtt kell szerepelnem, és izgulok, szörnyű testszagot tudok produkálni, viszont szerencsére ez a dezodor ezt is sikeresen megoldotta. Tény, hogy a fekete ruhán hagyhat némi nyomot, de én az összes krémdezodornál ezt tapasztaltam. Ha öltözés után használom, és kézzel kicsit elkenem a dezodort, akkor ez a probléma is megoldható. Nem olcsó, de nekem megéri az árát, és az is fontos szempont, hogy természtes összetevőkből készült!

petrakovacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

lildiko

2018. augusztus 25.

Annyira de annyira szurkoltam neki, hogy beváljon, és még annál is jobban örülök, hogy nemcsak bevált, de szerelem lett. Évek óta keresem a megfelelő mindenmentes dezodoromat, eddig még egyik se vált be sajnos, de még az alumíniumosok közül is csak egy. De ez! Egyszerűen csodálatos. Már éppen feladtam, és visszatértem az alumíniumos dezodorokhoz, amikor rábukkantam erre a csodára. Az illatától már alapból imádtam, ami erős, de egy idő után eltűnik, ami engem nem zavar, mert így nem keveredik a parfümömmel. Még ebben a megdöglős melegben sincs semmi szagom, és úristen sírni tudnék, de komolyan. Nem irritál egyáltalán, a világos ruhákon nem hagy nyomot, a feketéken kicsit, de ez sem érdekel. Természetes, vegán és cruelty free, és ráadásul ennyire hatásos, nekem nem kell több. Ha lehetne, 100 csillagot adnék. Számomra minden pénzt megér. ♥

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

platinakuka

2018. június 22.

Minden fillért megért. Évek óta az első alkalom, hogy nem lettem büdös nap végére. Rendesen könnybe lábad a szemem, ha végig gondolom az elmúlt évek próbálkozásait és lemondását (lassan elengedtem, h valaha szagmentes leszek), és hogy mennyiszer szégyelltem magam, amikor cserbenhagyott dezodor, és tök rossz érzés volt, hogy vajon mennyire érződik ez. És ma VÉGRE nem volt semmi ilyen.
Remélem, a bőröm hosszútávon is bírni fogja 😊
Kellemes, szolid illat, ki kell tapasztalni, mennyi termék az, ami nem sok, de én ajánlom mindenkinek. Biztos, hogy újra fogom venni.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Remélem, a bőröm hosszútávon is bírni fogja 😊

Izsofy

2018. június 13.

Pár napja ruháztam be erre a természetes deóra, nem olcsó, de azt kell mondjam megéri az árát! A mostani nagy kánikulában is 0 szag! Ennyire jól még egy dezodor sem teljesített nálam, pedig próbáltam már más natúr termékeket is, de mindig az alumíniumos dezodorokra tértem vissza ha biztos hatást szerettem volna elérni. Mondjuk én a grapefriut illatát neü nagyon érzem, de sebaj, legalább nem zavar be ha parfümöt használok.
Csak ajánlani tudom, tuti vásárolok még ilyen deót!

Izsofy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Csak ajánlani tudom, tuti vásárolok még ilyen deót!

Doozy

2018. június 2.

Nagyon hatásos! Tavasszal kezdtem el használni-teljes szagmentességet tudtam elérni, míg ez az addigi kedvenc aluminíummentes deommal (Wisetree) nem sikerült, ahhoz képest sokkal jobban véd! :) Viszont egy idő után bepirosodott a hónaljam....rájöttem hogy túl sok terméket viszek fel. Azóta ujjaimmal kenem fel, mintha tégelyből szedném ki, pár húzás a stiften a kezemmel, aztán hónaljba dörzsölni és lám, a szagtalanság megmaradt, irritáció eltűnt :)

Doozy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

nyuszo

2018. június 2.

Még Valentin-napra kaptam, de félre tettem, mert a hűvös időben annyira meg volt dermedve, hogy szinte nem lehetett kenni... most a meleg beálltával újra elővettem, és most már könnyebben kenhető, viszont egy idő után darabokban összeáll a hónaljban.... ez egy kicsit (nemkicsit!) zavaró. Szóval az állagán azért lenne mit javítani! Viszont az illata kellemes, nem tolakodó, bármilyen parfümöt tudok mellette használni. 100% természetes, VEGÁN!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 2.

artemiszkde

2018. május 28.

Hatékony alumentes deó! Végre! Könnyű felvinni, jó az illata. Szerettem használni. Csak azért váltottam át másik alumentesre, mert a shea vaj nálam néha foltot hagyott. Egyébként teljesen rendben.

artemiszkde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

szregina

2018. május 19.

Nagyon szeretem, korábban próbáltam az Olivia kémdezodorjait is, de nem tudtam megszokni a spatulával felkenegetést. Ennek tökéletes az állaga, könnyű felvinni, visszafogott, de finom illata van és tényleg egész nap tart a hatása. Ujjatlan sötét ruhán volt, hogy egy picit fehér lett, de mosással kijött, világos ruháimat nem fogta. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, csakis 5 csillagot érdemel :)

szregina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

fairyqueen

2018. május 18.

Végre!! Egy olyan dezodor, amitől nem kaptam kiütést, alumínium és egyéb káros anyagoktól mentes, mégis hatékony! <3 az illatát meg egyszerűen imádom, a felvitele sem vészes szerintem

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.