KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ben & Anna

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogéria, biobolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2018. február 28.

Lelőhely:   drogéria, biobolt, online
Kategória:   Dezodorok

100% természetes összetevőkből készült, szódabikarbóna alapú dezodor stift paradicsomi illattal.

Alumínium-, PEG-, parabén- és ftalátmentes, állatokon nem tesztelt, vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

platinakuka

2018. június 22.

Minden fillért megért. Évek óta az első alkalom, hogy nem lettem büdös nap végére. Rendesen könnybe lábad a szemem, ha végig gondolom az elmúlt évek próbálkozásait és lemondását (lassan elengedtem, h valaha szagmentes leszek), és hogy mennyiszer szégyelltem magam, amikor cserbenhagyott dezodor, és tök rossz érzés volt, hogy vajon mennyire érződik ez. És ma VÉGRE nem volt semmi ilyen.
Remélem, a bőröm hosszútávon is bírni fogja 😊
Kellemes, szolid illat, ki kell tapasztalni, mennyi termék az, ami nem sok, de én ajánlom mindenkinek. Biztos, hogy újra fogom venni.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Remélem, a bőröm hosszútávon is bírni fogja 😊

Izsofy

2018. június 13.

Pár napja ruháztam be erre a természetes deóra, nem olcsó, de azt kell mondjam megéri az árát! A mostani nagy kánikulában is 0 szag! Ennyire jól még egy dezodor sem teljesített nálam, pedig próbáltam már más natúr termékeket is, de mindig az alumíniumos dezodorokra tértem vissza ha biztos hatást szerettem volna elérni. Mondjuk én a grapefriut illatát neü nagyon érzem, de sebaj, legalább nem zavar be ha parfümöt használok.
Csak ajánlani tudom, tuti vásárolok még ilyen deót!

Izsofy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Csak ajánlani tudom, tuti vásárolok még ilyen deót!

Doozy

2018. június 2.

Nagyon hatásos! Tavasszal kezdtem el használni-teljes szagmentességet tudtam elérni, míg ez az addigi kedvenc aluminíummentes deommal (Wisetree) nem sikerült, ahhoz képest sokkal jobban véd! :) Viszont egy idő után bepirosodott a hónaljam....rájöttem hogy túl sok terméket viszek fel. Azóta ujjaimmal kenem fel, mintha tégelyből szedném ki, pár húzás a stiften a kezemmel, aztán hónaljba dörzsölni és lám, a szagtalanság megmaradt, irritáció eltűnt :)

Doozy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

nyuszo

2018. június 2.

Még Valentin-napra kaptam, de félre tettem, mert a hűvös időben annyira meg volt dermedve, hogy szinte nem lehetett kenni... most a meleg beálltával újra elővettem, és most már könnyebben kenhető, viszont egy idő után darabokban összeáll a hónaljban.... ez egy kicsit (nemkicsit!) zavaró. Szóval az állagán azért lenne mit javítani! Viszont az illata kellemes, nem tolakodó, bármilyen parfümöt tudok mellette használni. 100% természetes, VEGÁN!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 2.

artemiszkde

2018. május 28.

Hatékony alumentes deó! Végre! Könnyű felvinni, jó az illata. Szerettem használni. Csak azért váltottam át másik alumentesre, mert a shea vaj nálam néha foltot hagyott. Egyébként teljesen rendben.

artemiszkde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

szregina

2018. május 19.

Nagyon szeretem, korábban próbáltam az Olivia kémdezodorjait is, de nem tudtam megszokni a spatulával felkenegetést. Ennek tökéletes az állaga, könnyű felvinni, visszafogott, de finom illata van és tényleg egész nap tart a hatása. Ujjatlan sötét ruhán volt, hogy egy picit fehér lett, de mosással kijött, világos ruháimat nem fogta. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, csakis 5 csillagot érdemel :)

szregina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

fairyqueen

2018. május 18.

Végre!! Egy olyan dezodor, amitől nem kaptam kiütést, alumínium és egyéb káros anyagoktól mentes, mégis hatékony! <3 az illatát meg egyszerűen imádom, a felvitele sem vészes szerintem

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Grafitzsiraf

2018. május 17.

Bár még csak három napja használom, így fiatal a románc, ennél jobb izzadásgátlóval még nem találkoztam! Pedig amit izzadás terén elő tudok adni, nem piskóta. Az előző hozzászólás alapján a fehér pólóimat egyelőre kicsit féltem tőle, csak fekete felsőkkel próbálkoztam. Elég lelkes vagyok, meglátjuk, hogy alakul. Az ára azért elég húzós.

Grafitzsiraf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

clairenoctuelle

2018. május 1.

Nagyon jó izzadásgátló, viszont egy-két világos színű pamut pólóm hónalját elszínezte, így csak 4 csillag.

clairenoctuelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Yushika

2018. április 20.

Nemrég vásároltam meg ezt a dezodort, az első alkalommal nehezen oszlott el és pár apró (köröm alatt a piszok kategória) darabka lepotyogott belőle. Másodszorra már simán siklott a hónaljamon. Nyilván van egy kissé érdes állaga a szódabikarbóna végett, de szerintem nem vészes. Illatát tekintve kellemes, grapefruit lengi be a hónaljam környékét egész nap az esti lemosásig, pedig vannak izzasztó pillanatok az életemben! 😅 Árban hasonló az általam megítélt szuper minőségű, 100% természetes termékkel, szóval ez nem mérvadó. Az egészség a fontos és a minél kevesebb méreganyag bevitele.

Yushika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.