KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ben & Anna

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogéria, biobolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2018. február 28.

Lelőhely:   drogéria, biobolt, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

100% természetes összetevőkből készült, szódabikarbóna alapú dezodor stift paradicsomi illattal.

Alumínium-, PEG-, parabén- és ftalátmentes, állatokon nem tesztelt, vegán termék.

Ár: 2899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
lotus

2018. december 19.

A valaha használt legjobb natúr, aluminiummentes dezodorom, kár, hogy csak 5 csillag a maximum adható osztályzat! Csak azt az egyet sajnálom, hogy nem találtam rá korábban! Vagy 15 éve kitartóan próbálgatom az aluminiummentes dezodorokat,ám ez az egyetlen, amely a jó illat mellett tökéletesen, egész napra megszünteti az izzadtságot és nem hagy foltot a ruhán! A kétbetűs nagy drogériában olcsóbban kapható, mint az itt feltüntetett ár!

lotus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

lidol

2018. november 27.

Annyira szeretnék natúr kozmetikumokat használni, de valamiért a testem ellenáll. Ezt a stiftet is annyira akarom szeretni, de valami nem engedi. Imádom az illatát, tényleg egész napon át tart. Izzadok, de ezzel spec nekem semmi bajom sincs, sőt már attól kapok frászt, ha nem, mert az ugye nem egészséges. De kérdem én, mitől van az, hogy ha nem kenem be magam, akkor viszont tényleg büdi leszek, ami ezelőtt nem volt rám jellemző, és a hónalj pirosodást sem tudom mire vélni.

lidol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Nessy

2018. november 12.

Érzékeny és kényes a hónaljam, de nem irritál és nagyon jól gátolja az izzadást és a szagokat. Semmilyen szag nem érződik, még a nap végére sem! A felvitele tényleg nem a legkényelmesebb, de ha egy kicsit megmelegszik akkor jól használható.
Maradandó illata nincs, de amíg érződik, kellemes. Hatásával a legjobbak között van, káros anyagok nélkül.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Csokirita

2018. november 8.

Nyáron kezdtem el használni sajnos nem tapasztaltam semmivel sem másabb állapotot mint az előző dezodoraimnál. Árban sokkal drágább és szerintem nem tud semmivel sem többet.

Csokirita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

violetti

2018. október 31.

A nagy melegben kezdtem el használni és teljesen tönkre tette a hónaljamat :( Piros lett a bőröm, viszketett és a legszomorúbb az egészben, hogy mosakodás után is látszódott az irritáció napokkal később is, csak a pirosból barna foltok lettek, ami nekem még sosem volt, de kimondottan undorítóan nézett ki. 1 hétig Canestennel kellett kennem, úgy elmúlt. A ruhákon zsíros foltot hagyott, de mosás után eltűnt legalább. Keresem tovább a tökéletes természetes izzadásgátlót.

violetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Eple

2018. október 30.

Tényleg nagyon jó dezodor. Eléggé érzékeny bőröm van viszont nekem nem okozott semmilyen irritációt és a sötét/világos ruháimon sem hagyott foltot. Egész nap védelmet biztosít még egy rohanósabb napon is!

Eple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Adameni

2018. október 29.

Sajnos egyet kell értenem az előttem hozzászólóval :( Az én bőrömet is lemarta, nagyon csúnyán bedagadt és kipirosodott, és baromira fáj :( Nem adtam fel az első ilyen esetnél, igyekeztem megoldást találni, így csak két vékony rétegben húztam át a hónaljamon, és letöröltem a fölösleget, hogy ne gyűljön túl sok belőle egy helyre. Sajnos így is ugyanaz az eredmény. Kár, mert az illata jó, és tényleg szagtalanít, olyannyira, hogy még a régebb óta meglévő felsőimen sem érezni semmit, csak sajnos ezzel egy időben a bőrömet is leviszi. :(

Adameni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

violavoncydonia

2018. szeptember 30.

Évek óta Biobaza-t használok ami nagyon bevált. most újítani akartam és a grapefruitosat vettem meg. Nem voltam tőle büdi vagy nagyon izzadt, de húsig lemarja a bőrömet, éget, viszket, sebesedik és nem, nem borotválom túl sűrűn a hónaljamat, tehát nem irritálódik borotválkozás után. Édesanyám is kipróbálta, neki is nagyon nagyon csúnyán kiütötte a hónalját. Érzékeny bőrűeknek talán a citrus illóolaj miatt nem ajánlom.

violavoncydonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

petrakovacs

2018. szeptember 13.

Az itt olvasott vélemények alapján választottam ezt a terméket, miután a korábbi próbálkozásaim a dezodorok terén nem vezettek sikerre. És tényleg! Nagyon nagyon elégedett vagyok! Egy hosszú munkanap, két kutyasétáltatás és egy edzés után még mindig a kellemes citrusos illatot érzem, pedig csak reggel használom. Amikor közönség előtt kell szerepelnem, és izgulok, szörnyű testszagot tudok produkálni, viszont szerencsére ez a dezodor ezt is sikeresen megoldotta. Tény, hogy a fekete ruhán hagyhat némi nyomot, de én az összes krémdezodornál ezt tapasztaltam. Ha öltözés után használom, és kézzel kicsit elkenem a dezodort, akkor ez a probléma is megoldható. Nem olcsó, de nekem megéri az árát, és az is fontos szempont, hogy természtes összetevőkből készült!

petrakovacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

lildiko

2018. augusztus 25.

Annyira de annyira szurkoltam neki, hogy beváljon, és még annál is jobban örülök, hogy nemcsak bevált, de szerelem lett. Évek óta keresem a megfelelő mindenmentes dezodoromat, eddig még egyik se vált be sajnos, de még az alumíniumosok közül is csak egy. De ez! Egyszerűen csodálatos. Már éppen feladtam, és visszatértem az alumíniumos dezodorokhoz, amikor rábukkantam erre a csodára. Az illatától már alapból imádtam, ami erős, de egy idő után eltűnik, ami engem nem zavar, mert így nem keveredik a parfümömmel. Még ebben a megdöglős melegben sincs semmi szagom, és úristen sírni tudnék, de komolyan. Nem irritál egyáltalán, a világos ruhákon nem hagy nyomot, a feketéken kicsit, de ez sem érdekel. Természetes, vegán és cruelty free, és ráadásul ennyire hatásos, nekem nem kell több. Ha lehetne, 100 csillagot adnék. Számomra minden pénzt megér. ♥

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.