KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ben & Anna

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 20.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

100% természetes összetevőkből készült, szódabikarbóna alapú dezodor stift. Karakteres aroma a levendula által - kellemesen ellazít.

Alumínium-vegyülettől mentes, 100% vegán, állatokon nem tesztelt termék.

Ár: 2899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Vilchieque

2018. október 6.

Életem legrosszabb deo élménye ez a termék. Nagyon tetszett, hogy minden mentes meg sheavajas (amit eleve minden este kenek a hónaljamra) DE és most jön a naaaagy DE:
Első használatkor már olyan fél óra elteltével furcsán égető érzést éreztem, nem telt el egy óra és kimentem a mosdóba mondom megnézem mi történt. Hát szó szerint élénk piros, égető, viszkető foltokkal lettem tele azon a területen, ahol használtam a terméket.
Csodás...
Kikezeltem magam belőle nagy nehezen majd gondoltam, adok neki még egy esélyt mert elsőre arra tippeltem, hogy azért vert ki ennyire mert eléggé ki volt száradva a bőröm és olyankor sokkal érzékenyebben reagálok mindenre. Hát nem kellett volna újra próbálkozni...nagyon nem. Ugyanis kb egy hete, hogy megint teszteltem DE ezúttal mai napig tele van a hónaljam kiütéssel és már annyira, hogy hétfőn kénytelen leszek elmenni vele orvoshoz mert nemhogy nem javul, egyenesen rosszabbodik a helyzet.
Ha lehetne negatív pontot adni, akkor -5 csillagra értékelném de így kénytelen voltam 1 csillagot adni neki...

Vilchieque
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Csodás...

sibi

2018. június 10.

Kedvencem lett. Imádom, hogy sokkal nagyobb a kiszerelés, mint a többi puccos bio és vegyszermentes márkának, imádom az illatát (eredeti organikus illata van: mennyei, erős levendula illat) és HAT IS! azt hittem, büdi leszek nap végére, de nem! alig várom, hogy megismerjem a többi illatot is ( csak egy levendulás árválkodott a müllerben meg 3 vaníliás, de annak inkább sütemény illata van, amit nem tudok a hónomon elképzelni ráadásul barna is). Ha morzsolódik, kicsit hagyni kell olvadni a bőrön és lassan szétkenni, úgy abba marad a morzsolódás.

sibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

stella06

2018. április 17.

A kiszerelése nagyon praktikus, de sajnos nem elég hatékony, újrakenés nélkül nem akadályozza meg a kellemetlen illatokat. Nekem az Olivia hasonló termékei sokkal jobban működnek, ott szinte egész napos a hatás.

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.