KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ben Nye

Ár:   3750 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,83 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. június 7.

Kiszerelés:   1,83 g
Lelőhely:   Sminkbolt, online
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, krémes textúrájú szájceruza, tökéletesen fedő kontúrok alkalmazásához.

Andzsella

2018. május 28.

Cherry pop árnyalat van meg, nagyon jó, pigmentált, nem kenődik, kopik és a nude rúzsaim egy részéhez is tudom használni és az eredmény azért visszafogottabb lesz Patrick Starrr szájkontúrjánál :D

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.