KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benecos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: saethara, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Teljesen natúr 8in1 BB krém amely egy hidratáló krém és egy könnyű alapozó tulajdonságaival egyszerre bír.

- A natúr pigmentek és ápoló olajok gondoskodnak a bőrről és egységesítik a felszínét
- Javítják a tónust: a színpigmentek elfedik a pirosságot
Mattít: felszívja a felesleges faggyút

• A gránátalma-mag kivonat nyugtatja az érzékeny bőrt
  • Jojobaolajjal, sheavajjal, olívaolajjal és acai olajjal táplálja a bőrt
  • Antioxidáns: az acai olaj és a hialuronsav erős antioxidánsok, megvédik a bőrt a szabadgyökök okozta károsodástól és a korai öregedés jeleitől

2 árnyalatban kapható: Fair (világos), Beige (bézs)

Ár: 2000 , Eladó: megamelon
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1700 , Eladó: briis
Állapot: 3-szor próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges Budapest belvárosában

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

estefanl

2017. augusztus 5.

Sosem használok alapozót, ezt a terméket sem az egész arcomra, de nagyon kényelmes és szépen fed. A színe pedig elsőre világosnak tűnt, de az arcomon nem is látszik. :) Négy csillag, mert az illatát nem szeretem.. :/

estefanl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

negyesinoemii

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 3.

Kedvenc BB krémem. Nagyon jól fed, hidratál, és nem tömíti el a bőrömet, kényelmes viselni. Mindenképpen maximális pontszám :)

negyesinoemii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

zsofi20

2017. június 25.

Eddig kétszer használtam, de imádom. A második alkalommal baromi melegben, egy fesztiválon volt rajtam, kibírt majdnem egy egész napot, habár azért a végére átfényesedett, de szerintem ez bőven elnézhető, amikor 40 fokban mászkáltam aznap. A fényvédőt picit hiányolom, de ezt azért meg lehet oldani. Nekem a világosabb árnyalat van meg, ami most a nyári színemhez passzol inkább, de mivel nagyon fehér a bőröm, így nálam ez nem meglepő. Biztos újra fogom venni, nagyon jó árban van és az összetevői is szépek. :)

zsofi20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Hajnacinci

2017. június 14.

Egyik kedvenc BB krémem, mert szépek az összetevői és nyáron tökéletes, nem is kell alá krémezni, nem fullasztja, nem szárítja a bőröm és kellemes, egészséges színt ad az arcnak. Korábban csak a Logona CC kréméhez volt szerencsém, de a közel 6000- sokallom érte. A Benecos kicsit sűrűbb, jobban is fed. Próbálkoztam még a Garnier-el és a L'oreal-lal, de végül ennél maradtam. Nyáron nekem a beige színe tökéletes, viszont októbertől-áprilisig sajnos le kell hogy mondjak róla.
Kevergetni a két színt meg nincs kedvem. E miatt húzok egy pontot róla , mert nagyon messze van a kapható két árnyalat egymástól. Igazán készíthettek volna a fair és a beige szín közé egy harmadikat is!

Hajnacinci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

mbaribar

2017. február 3.

Hát jelentem,ő egy kis csoda.Az első bb krémem,de szerintem az utolsó is.Az itteni vélemények hatására választottam.Kissé (nagyon) zsíros a bőröm (a T vonalban legalábbis brutál a helyzet),ráadásul rengeteg mindenre allergiás vagyok,úgyhogy nem vagyok egy egyszerű eset.Elbaktattam a Müllerbe,h.majd én nagy sebességgel lecsapok a világosabb verzióra,mivel elég világos bőrrel vagyok megáldva.Még szerencse,hogy a kosárba dobás előtt kipróbáltam a 2 tesztert...Ugyanis végül a sötétebbik jött velem,pedig eddig mindig mindenből a világosabb kellett.Azon már nem is lepődtem meg,hogy a márka kompakt púderjából is végül a porcelán lett a befutó.Elég pici a tubus,de szerintem mindennapi használattal is kb.2-3 hónapot ki fog bírni.Tényleg gyönyörű bőrtónust hoz össze akár magában,akár a púderrel.A homlokom délutánra már kicsit befénylett,de nálam már a fél nap is nagy teljesítmény,pláne 30 fokban.A fényvédő viszont nagyon hiányzik belőle :-(.Mivel még csak rövid ismerettség a miénk,majd még meglátjuk,de azért a bizalmat megkapja.
Update: Hát sajna mégsem jött össze. Az összetevői szépek, és szépen egységesített, de pár nap után pici kis kiütések jelentek meg az arcomon, amit ez a kence okozott. Sajnálom, mert ezt leszámítva nagyon jó kis termék lett volna.

mbaribar
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

mandulina

2016. december 8.

Annyira szerettem volna szeretni :(. Szép összetevők, cruelty free, nem is vészesen drága, és nekem a csomagolásai is nagyon tetszik. Négy órát bír ki viszont csak az arcomon, utána borzalmasan zsíros lesz a bőröm :(. Pedig a fedése is nagyon jó, egyenletesebbé teszi az arcbőrt, de nagyon természetes marad közben. Sajnálom nagyon, lehet hogy csak az én bőröm nem bírja valami oknál fogva, másnak viszont csodaszer.

mandulina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Krisz93

2016. október 17.

Sokféle BB krémet kipróbáltam , de ár-érték kategóriában ez az egyik legjobb. A világosabb árnyalatot használom, nekem nem igen üt el a bőrszínemtől.
Szerintem eldolgozni sem nehéz az arcon, viszont azzal egyet értek, hogy aki nem hidratál alá, annak tényle száríthatja a bőrét.
Én nagyon szeretem, mert nem terheli annyira a bőrömet, mint más alapozók. Nem okozott eddig patit se, pedig már a 3. tubussal vettem.
Ja és a név alatt lévő ár téves, én itt a Corvin pláza Müllerében 3100 ft-ért jutottam hozzá... :( Ugyanakkor láttam már Euro Family üzletben is (!!!) ahol csak 2300 ft volt :)

Krisz93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

Ellesmere77

2016. október 10.

Az itteni vélemények alapján gondoltam, kipróbálom és nem csalódtam. Nem túl drága, bár kicsi a kiszerelés és szerintem nem lesz elég sokáig, de megéri. A világosabb árnyalatot használom, alapjáraton a nyakam és az arcom teljesen más színű, ezt a különbséget valamennyire csökkenti, szép az összkép és szuperül hidratál. Könnyű, mintha semmi sem lenne az arcomon, egész nap fennmarad. Természetesen átfénylik, de annyira nem zavar, emiatt nem kevesebb számomra, púderrel biztosan ez is gátolható. Nem tömíti el a pórusokat, az illata érdekes, citrusos, de ez végül is mellékes.

UPDATE: Egy idő után egyre feltűnőbb lett, hogy baromira alá kell hidratálnom, mert a legminimálisabb szárazság is eldolgozhatatlanná teszi. Miután felvittem, nem szárít egyáltalán, de valahogy az alapból hámló bőrön kezelhetetlen. Tovább hámlasztja a száraz részt, illetve csak foltokban tudod felvinni, így száraz bőrűeknek nem biztos, hogy a legjobb választás. Illetve tipp, hogy szivaccsal ne, inkább sminkecsettel kenjétek el. Egy csillagot levonok, mert párszor ez okozott már bosszúságot.

UPDATE no.2: Már feladtam, nem leszünk barátok. A világos szín is annyira elütött egy idő után az arcomtól, pedig egy BB krémnek pont hogy illeszkednie kellene, nagyon bosszant. Nem hiszem, hogy elhasználom, sajnálom, mert nem volt olcsó. Végeredményben 3 csillagot adnék...

Ellesmere77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

judit86

2016. szeptember 23.

Szeretem ezt a BB kremet,nagyon jol fed a szine is tokeletes,bar nagy melegben tenyleg kenyelmetlen,izzad alatta a bor,ennek ellenere nekem nem okozott pattanasokat pedig hajlamos a borom ra.

judit86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

delorean

2016. augusztus 27.

Nagyon örülök neki, hogy nincs benne fényvédő, ugyanis akinek szüksége van rá, az fényvédőzze külön magát pluszban, vagy keverje hozzá a BB krémhez, de én kiszedni már nehezen tudnám a krémből a fényvédőt. Egyébként meg tűző napon volt rajtam reggeltől estig, és nem égtem le, tehát a fedése alapból biztosít valamekkora fényvédelmet is. Sőt úgy is használtam, hogy a Lavera érzékeny bőrre való fizikai fényvédő fölé kentem a BB krémet, és így nem néztem ki úgy, mint akit lemeszeltek fehérre.

Valóban sietni kell a felvitellel amúgy, én hidratálót használok alá (Benton snail-bee high content lotion), és így nagyon jó, egyelőre megérdemli az 5 csillagot, már a második tubust is megvettem. :)

Érdekes olvasni, hogy van akit fojtogat. Nagyon sokáig alapozó + korrektor + púder kombinációt kellett viselnem, na, az valóban fullasztóan fojtogató volt, főleg nyári melegben. Ezek után nekem olyan viselni ezt a BB krémet, mintha 20 év után kiengedtek volna a börtönből.

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.