KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benecos

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   150 ml.   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2014. december 30.

Kiszerelés:   150 ml.
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Natúr tusfürdő organikus gyógynövény- és természetes illóanyag-tartalommal.

Krémmánia Kedvencek a -től
Tvylvis

2017. április 13.

Kellemes termék. Nem szárít, nem irritál. A bőröm sem szárítja, bár én szinte minden nap használok testápolót. Jó zselés állaga van, ami szerencsére nem csúszik le az ember tenyeréből. Az illata decens, tipikus natúrkozmetikum. A csomagolása nagyon tetszik, bár furcsa ez a fémes állagú, puha műanyag.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Gina19

2016. január 26.

UPDATE Shopline-on is lehet rendelni mindenféle Benecos terméket. Ezt kicsit lepontozom, mert sajnos egyáltalán nem gazdaságos, ha csak ezt használnám, akkor másfél hetente vehetnék újat.

szuper, zselés állagú tusfürdő, hónapok óta az első, ami egyáltalán nem bántja az extraérzékeny bőrömet. viszont az én tapasztalataim szerint sajnos több kell belőle, mint egy átlagos tusfürdőből.. illetve nagy kár, h a müllerben legutóbb azt az infót kaptam, hogy már csak a benecos sminktermékek kaphatók náluk, a többi termék nem :( (kivéve a már említett ajándék termékeket a 3000 ft feletti sminkvásárlás esetén, dehát az gondolom nem tart örökké..) úgyhogy marad az online rendelés..

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

goodtosee1985

2015. október 29.

Azt tudom, hogy Székesfehérváron a Park Centerben azon belül az Eurofamily üzletben is lehet kapni Benecos termékeket és láttam tusfürdőt, sampont is. Azt nem tudom, hogy ott is beszüntetik-e azok forgalmazását.

goodtosee1985
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

tonic

2015. március 16.

Nagyon jónak találjuk,bevált,nem szárít,és végre valami,aminek a csomagolása is nagyon szép!

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 16.

despoina

2015. január 11.

2014. december 19.
Gyógynövény illata van ami egészen kellemes. Nagyon jó vele fürdeni, nem szárítja a bőrőm. Kevés kell belőle és lágyan felhabzik. 5*
Update 2015. január 11.
Újabban a hajamat is mosom vele, sokkal jobb mint bármelyik sampon. Utána könnyen be tudom szárítani, puha tapintású és 4. napon is alig zsíros.
Tusfürdőnek is nagyon jó. 1500 Ft. körüli az ára és nekem 2-3. hétre volt elegendő, de megéri nagyon!
Tényleg 5*.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

2014. december 19.
Update 2015. január 11.
Tényleg 5*.

Antioxidánsok: Arctium Lappa Fruit Extract, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)