KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benefit

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: zita.czinege, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító hatású, láthatatlan súlytalan krémbalzsam, mely selymes tapintásúvá varázsolja a bőrt. Használható önmagában, smink alá vagy fölé. Napközbeni smink felfrissítésére is alkalmas. Puha zselés hatású szivacsot is tartalmaz, mellyel azonnal mattíthatjuk a zsírosodó bőrt napközben. A, C és E vitamin tartalma  jótékony hatással vannak a vékony ráncokra.

SimonHajni

2018. február 20.

ha lehetne, még csillagot sem adnék rá, semmi értelme ennek a terméknek, vagy csak én nem tudom használni... aki szereti, vagy ismeri, elmondhatná ő hogy használja

SimonHajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.