KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benefit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: VanilleLana, az összetevőket feltöltötte: tkata25, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Spf 25-t tartalmaz. Olajmentes formula. Természetes végeredményt nyújt. Hidratálja a bőrt.

9 árnyalatban kapható

Az INCI elején a fényévdők találhatók: Octinoxate 5,49%, Titanium Dioxide 2,37%

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

greta333

2017. január 5.

Nekem Ivory színben van meg, ami szinte tökéletes. Magát a terméket annyira nem szeretem, bár tényleg természetes végeredményt lehet vele elérni, ragyogó és egyenletesebb bőrt eredményez, de nekem valahogy nem kényelmes a viselete. Egy enyhe fedésű, könnyű alapozó, de valahogy mégis érzem, hogy rajtam van. Télen szoktam csak használni, mert valóban jól hidratál.

greta333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

annie8dreams

2017. január 4.

Nem lett a kedvencem. Honey arnyalatot hasznaltam egy csomag resze volt mini termekkent. Nekem tul maszkos hatast adott es rossz erzes volt viselni is egesz nap. Ha eros fedesu alapozot keresel jo lehet.

annie8dreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

steffy

2014. szeptember 13.

Champagne árnyalatból kaptam mintát, a színe tökéletes és valóban nagyon jó minőségű az alapozó, kellemes érzés a bőrön, egységes bőrszín, stb.

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

AnnaK

2013. november 25.

Én a HONEY nevezetűt próbáltam és nagyon szépen lehet vele dolgozni, természetes hatást kelt és nem tömíti el a pórusokat. Könnyű, kényelmes alapozó.

AnnaK
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Maris Aqua, Saccharomyces Lysate Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.