Benefit

Ár:   €23   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 13.

Ár:   €23
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Ecsetek

A Benefit Hoola bronzosítójához tervezett ecset, szintetikus sörtével.

KERESEM!! Benefit Hoola Brush
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: mildo
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: --

DorothyHK

2018. július 12.

Mivel már jó pár hónapja használom a Hoola bronzosítót, úgy gondoltam beruházok erre a szépségre. Az igazat megvallva eleinte sokat hezitáltam, hogy ezt vegyem vagy inkább egy Real Techniques ecsetet, végül az Hoola csoda szép kialakítása miatt erre esett a választásom. Amint megjött a rendelésem, hihetetlen boldogság fogott el, hiszen olyaaaan csodásan puha! Legszívesebben az egész arcomat ezzel simogatnám minden álló nap :)
Használat közben azonban előnytelennek találom, hogy ennyire puha az ecset, ugyanis a puha sörték mennek aztán minden irányba és így elég nehézkes a bronzosító egyenletes felvitele. Ezért inkább púder/highlighter ecsetnek használom legtöbbször. A Hoola bronzosítót pedig továbbra is egy lapos kontúrecsettel viszem fel.

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.