KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   5530 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2014. február 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• 80%-ban tiszta, szűrt aloe gélből áll.
  • Magas koncentrációban tartalmaz poliszacharidokat.
  • Az aloe aloin tartalmának köszönhetően védi a bőrt az UV károsodástól, és igazi szupersztár hatóanyagokban, hiszen A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, E vitamint, kolint és folsavat is tartalmaz, íly módon hatékonyan védi a bőrt a szabad gyököktől, környezeti ártalmaktól (szmog), és a korai öregedéstől.
  • Enzimjei a bőr mélyebb rétegeibe is bejutnak, stimulálja a fibroblaszt sejteket, melyek a kollagéntermelésért felenek, és mélytisztító hatása is van.
  • 10%-a propolisz kivonat erősíti és védi a bőrt a károsodásoktól.
  • A propolisz továbbá segíti a bőr relaxációját, stresszmentesítését, sejtmegújító és antioxidáns hatású, ránctalanító.
  • Erőteljes baktérium- és vírusölő hatású, enyhíti a viszketést és az irritációt, regenerálja a bőrt.
  • A bőr mélyebb rétegeit is táplálja, hidratálja, simává és rugalmassá varázsolja a bőrt.
  • Aminosav és enzim tartalmának köszönhetően gyógyítja az aknés, ekcémás bőrt, és egyéb bőrproblémáka is.

Pattanásos, aknés bőrön napok alatt látványos enyhülést hoz, a gyulladás és a pirosság csökken, a fájdalom mérséklődik. Napégésre, vagy egyéb irritációra is rendkívüli segítség. Szükség esetén használd naponta több alkalommal is, kis mennyiségben.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, benzophenon, szteroid, mesterséges szín-, és illatanyag mentes.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: párszor próbált , Helyszín: Tiszafüred, fizetés: személyesen vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lolychan

2017. szeptember 13.

Szintén kis mintám van. :) Őt reggelre használom, szintén arckrémmel (Helia-D Tokaji Aszús Hidratáló krém) és ők is remek párosítást alkotnak. :D Friss és pihe puha bőr, kell ennél több? :D

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Kendra

2017. szeptember 4.

Jó gyulladáscsökkentő hatása van,száj körüli acnés puklikra gyógyír...
Az én bőröm picit szárítja,de arckrémek alá tökéletes.

Pumpás változatban nekem is jobban tetszene!

Kendra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Jó gyulladáscsökkentő hatása van,száj körüli acnés puklikra gyógyír...
Az én bőröm picit szárítja,de arckrémek alá tökéletes.

Pumpás változatban nekem is jobban tetszene!

Lencseee

2017. július 26.

Juj, de nagyon szeretem! Ebben a kánikulában hibátlanul működik és tonerrel, esszenciával trióban nekem eléggé hidratál nappalra.
Ezért is nagy pacsi a Bentonnak!;-) (azért a képen látható pumpás tubusban - ami a snail-bee-s vonal lotionjének tubusára hasonlít -,még jobban tetszene...)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

rika28

2017. július 15.

Egyelőre próbálgatom, hogy mikor és hol tudom megfelelően használni a rutinomban. Mivel zsíros a bőröm, nyáron mániám, hogy mattítson, amit magamra kenek, és nagy nehezen találtam egy fényvédőt, ami tényleg mattít, nemcsak ígéri. A probléma csak annyi, hogy szárít, ezért muszáj aláhidratálnom. Na, erre ez a gél tökéletes. Nem nehezíti el a bőrt, nem hagy maga után semmilyen réteget, nem kukacosodik, nyugodtan kenhetem rá a fényvédőt vagy bb krémet. Estére sem rossz, de a hidratálása szerintem még zsíros bőrre is kevés, úgyhogy valamit még kell utána használni.

rika28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

KeroChan

2017. július 9.

Nagyon jó ez a krém, feltölti az arcom, sokkal simább lesz tőle a bőr. Pirosságot csökkenti, pattanásokat nem okoz. Számomra tökéletes 5*

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Fashionlover

2017. július 6.

Nyárra úgy gondoltam ez elegendő a kombinált bőrömre. Félig meddig igazam lett, mert este érzem, hogy ennél többre nincs szükségem, viszont reggelre már olyan érzésem van, hogy még egy picit többet elviselt volna a bőröm. Szóval ez olyan termék amit tényleg kifejezetten csak nyáron és inkább kombinált és zsíros bőrűeknek ajánlok, mert szerintem száraz bőrre ez még a meleg időben is kevés. Nagyon könnyed a géles állaga miatt, kicsit ragacsos de ez az érzés hamar elmúlik. A bőröm nagyon gyorsan beissza és éjszaka pedig szorgosan végzi a dolgát, reggelre a gyulladt pattanások lejjebb húzódnak és a pirosság is elmúlik róluk. Azt érzékelem, hogy gyorsabban is múlnak ennek köszönhetően. Csak azért nem adok 5*-ot mert hidratálónak kevésnek érzem még így nyáron is pedig azt hittem hogy elég lesz.

Fashionlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Cindi

2017. július 4.

Imádom ezt a gélt. Nyárra pont elég is a kombinált bőrömre. Nagyon sokáig elég. Hűsít is ebben a melegben.

Cindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

springee

2017. június 14.

Csodát tesz az irritált, gyulladt bőrrel. Ha a mitesszer tapasz kicsit megcincálja a bőrömet, esetleg pattanás bújik elő vagy valami gyulladás, ez a gél azonnali, hatásos segítséget nyújt. Ha néha engedek a kísértésnek és magam állok neki a mitesszereket nyomkodni, ez a gél elmaradhatatlan utána! Sok kellemetlenséget megspórolt már. A páromnak rovarcsípésre is bevált.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

csimr

2017. május 31.

Szettben vettem az Aloe Bha tonikkal. Elsőre nem vettem észre semmi extrát, szépen beszívódott és ennyi. Pár hét használat után hihetetlenül sok mitesszerem lett és ronda pattanásaim.Valószínűleg allergiás lehettem valamelyik összetevőjére.Még mindig szenvedem a nyomait. Nem mondom, hogy borzasztó termékek, de a közelembe ne jöjjenek mégegyszer.

csimr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Kedi81

2017. május 25.

Az aloe-BHA tonikjával együtt rendeltem kis mintát belőle kipróbálásra,ez az első Kóreai termék amit használok,és nagyon bevált,a tonik után kicsit húzódik és ég az arcom(most először használok olyan terméket amiben hámlasztó van) de ez a gél kellően megnyugtatja,hűsíti.
Olvastam,hogy jó égésre,pirosságra,úgyhogy majd nyáron is letesztelem,mert szinte mindig-napfényvédő mellett is-kicsit le szokott égni az arcom főleg nyaraláskor :-)
Nagyon elégedett vagyok vele,jár a maximális csillag :-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Nagyon elégedett vagyok vele,jár a maximális csillag :-)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.