KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   5530 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. május 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• 80%-ban tiszta, szűrt aloe gélből áll.
  • Magas koncentrációban tartalmaz poliszacharidokat.
  • Az aloe aloin tartalmának köszönhetően védi a bőrt az UV károsodástól, és igazi szupersztár hatóanyagokban, hiszen A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, E vitamint, kolint és folsavat is tartalmaz, íly módon hatékonyan védi a bőrt a szabad gyököktől, környezeti ártalmaktól (szmog), és a korai öregedéstől.
  • Enzimjei a bőr mélyebb rétegeibe is bejutnak, stimulálja a fibroblaszt sejteket, melyek a kollagéntermelésért felenek, és mélytisztító hatása is van.
  • 10%-a propolisz kivonat erősíti és védi a bőrt a károsodásoktól.
  • A propolisz továbbá segíti a bőr relaxációját, stresszmentesítését, sejtmegújító és antioxidáns hatású, ránctalanító.
  • Erőteljes baktérium- és vírusölő hatású, enyhíti a viszketést és az irritációt, regenerálja a bőrt.
  • A bőr mélyebb rétegeit is táplálja, hidratálja, simává és rugalmassá varázsolja a bőrt.
  • Aminosav és enzim tartalmának köszönhetően gyógyítja az aknés, ekcémás bőrt, és egyéb bőrproblémáka is.

Pattanásos, aknés bőrön napok alatt látványos enyhülést hoz, a gyulladás és a pirosság csökken, a fájdalom mérséklődik. Napégésre, vagy egyéb irritációra is rendkívüli segítség. Szükség esetén használd naponta több alkalommal is, kis mennyiségben.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, benzophenon, szteroid, mesterséges szín-, és illatanyag mentes.

Kiszerelés: 100 ml

Xnano

2018. július 1.

Napi szinten használom reggel és este, látványosan megnyugtatja a bőröm.

Xnano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Napi szinten használom reggel és este, látványosan megnyugtatja a bőröm.

Dana1983

2018. június 20.

Az állaga kitűnő: illatmentes hígabb gél, ami pillanatok alatt beszívódik a bőrbe. De ennyiben ki is merül minden jó tulajdonsága: nem hidratál eléggé ami furcsa, mert nem száraz a bőröm. A gyulladáscsökkentés miatt vettem meg (szerencsére csak mintákat), de nem csinál semmit. Sőt, mintha egy kicsit irritálna (lehet, hogy a sok növényi kivonat miatt). Nem tudom... A kisfiam leégett a napon, de hiába kentem vele szorgalmasan a bőrét, egyáltalán nem gyógyult gyorsabban. Szóval nem jött be.

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Barbi93

2018. június 3.

Sziasztok! Kb én 2 hónapja használom a zsíros aknes bőrömön. Általában reggel szoktam használni, nagyon könnyen beszívódik nem hagy ragacsos érzetett maga után. Megnyugtatja a bőrömet és puhává teszi, először csak a termék mintát rendeltem és miután láttam az eredményt így mertem a nagyobb kiszerelést megrendelni.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

zsooofizsooofi

2018. április 16.

Szerintem ez a cucc izzadtságszagú, de ezt nyilván könnyű neki megbocsátani, mivel annyira szuper. Én szérumként használom hidratálókrém alá, amióta használom, nem hordok alapozót, olyan szép összképet varázsol a bőrömnek. A foltokat nem halványította túlságosan, de összességében nagyon puhává és egyenletessé teszi a bőrömet, nagyon szuper cucc.

zsooofizsooofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

niki123

2018. március 18.

Az új holy grail krémem. Azt kell, hogy mondjam, ez egy csudajó krém. Remekül hidratál, érezhető a gyulladáscsökkentő és nyugtató hatása. Én reggel és este is használom. Eddig a Mizon csigás krémét használtam, ami mellé kellett hidratáló szérum, emellé egyáltalán nem kell. Az összetevő lista tökéletes, az aloe mellett számos szuper hatóanyag került bele, de mellette "minden mentes". Rosacea-ra is szuper, láthatóan enyhíti a pirosságot. Az állaga és illata nekem teljesen semleges. Ár-érték arányban szuper. Lehet, hogy nem olcsó krém, de 100 ml nagyon sokáig elég. Én minden bőrtípusra el tudom képzelni és nagyon sok féle problémára hozhat enyhülést, de pattanásos bőrre én kötelezővé tenném.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Akshoy

2018. január 14.

Ez a krém zseniális. Azt leszámítva, hogy a szaga és az állaga is nyálra emlékeztet, semmilyen negatívumot nem tudok felhozni. Ezt is csak azért, mert tényleg döbbenetesen büdösnek érzem. Szerencsére ez hamar múlik, a krém pillanatok alatt beszívódik, csodálatosan hidratál. Több, mint egy hete használom most már és teljesen rendbe tette az arcom, ez még a papírzsebkendő okozta pirosságot is eltűntette két nap alatt. Eddig kis tesztert használtam, de most vettem egy tubussal. Abszolút meggyőzött. Szerintem a legjobb krémem eddig.

Akshoy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

anette0118

2018. január 6.

Amellett, hogy egy igazi felüdülés a "szomjas" bőrnek, kitűnő gyulladáscsökkentő!
Egyszer, mikor a cicám nagyon megkarmolt ijedtében, és féltem, hogy megmarad a nyoma, mert sajnos nekem nagyon világos bőröm van és a hegeim nehezen gyógyulnak, akkor ezt a kis csodaszert rákentem, és már másnap kb fele annyira volt látható a mély karmolás nyoma.
Ennek a gélnek szerinteminden háztartásban ott a helye, mert amellett, hogy megnyugtatja a szélfútta (nyáron napsütötte) bőrt, a gyógyulást is felgyorsítja.
Kötelező darab :)

anette0118
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Kötelező darab :)

vszidonia

2018. január 5.

Toner és essencia után, lotion és steam cream krém előtt használom. Kellemesen nyugtat, főleg a nyári melegben tesz jó szolgálatot. Kisebbik lányom himlős volt, esténként pár napon keresztül az összes pöttyöt ezzel kentem be. Legnagyobb meglepetésemre elmaradt a viszketés, és még tíz napnak sem kellett eltelnie, már meg sem látszódtak rajta a pöttyök. Szuper darab!

vszidonia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Bagette

2017. december 13.

Szuper kis könnyed krém, iszonyatosan erős nyugtató hatással :) Pont most nézem, hogy a véleményezők közt más is használta univerzálisan, akár intim területek szőrteleítés utáni irritáltságára. Jelentem, egyetértek, oda is jól beválik. Télen a hideg szél nagyon ki tudja szárítai az arcomat, így a rétegzős rutin végén még egy erősebben hidratáló krémet is kenek fölé, de nyáron ezzel zártam a rutinomat.

Bagette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Corra

2017. október 3.

Egy vallomással kezdem: intim területen annyira érzékeny a bőröm mindenféle szőrtelenítési technikára, hogy évek óta hanyagoltam inkább a témát és csak trimmeltem, mert a gyulladt, vörös, akár tályoggá is alakuló huplikat semmivel sem éreztem vonzóbbnak és magamat sem ápoltabbnak, mint csak megrövidített szőrzettel:( Próbáltam többféle gyantázási technikát kozmetikusnál, epilálást, borotvállst, szőrtelenítő krémet, minddel ugyanez volt a helyzet:( Ezen a nyáron strandolás előtt azonban azt gondoltam, egy életem, egy halálom, borotválás után kipróbálom ezt a terméket. Így is lett, minden nap használom az intim területen, két borotválás között is, és lássatok csodát, semmi nem történik az égvilágon, minimális pirosodáson kívül, ami az én esetemben nagyon nagy szó, és ennyi nekem bele is fér. Nekem csodaszer!!!! Az természetes, hogy minden egyéb bőrsérülésre, pattanásra, égésre, allergiás kiütésre is működik. 10 csillagot kapna)

Corra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.