KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Béres Gyógyszergyár Zrt.

Ár:   1645 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zagnes89, Módosítva: 2016. október 5.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Étrend kiegészítő készítmény szelénnel, cinkkel és további antioxidáns vitaminokkal.

A szelén hozzájárul a pajzsmirigy megfelelő működéséhez, a haj és köröm normál állapotának fenntartásához, a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez valamint az immunrendszer megfelelő működéséhez. A C-és E-vitamin, valalmint a cink antioxidáns hatásuk révén hozzájárulnak a sejtek oxidatív streeszel szembeni védelméhez. Az A-és C-vitamin, valamint a cink hozzájárulnak az immunrendszer megfelelő működééhez, így az egészség megőrzéséhez.

Hatóanyagok filmtablettánként:

• A-vitamin: 800 mikrogramm (ref 100%)
  • C-vitamin: 120 milligramm  (ref 150%)
  • E-vitamin: 30 milligramm (ref 250%)
  • Cink: 20 milligramm (ref 200%)
  • Szelén: 100 mikrogramm (182%) - szeleno-metionin, vagyis szerves szelén formában!

Krémmánia Kedvencek a -től
Kicsi77

2016. november 28.

Az orvosom ajánlotta a pajzsmirigyemre. Pár szem után éreztem a jótékony hatását. (nem éreztem azt a szorító-feszítő érzést a torkomnál). Nekem bevált.

Kicsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

zagnes89

2016. október 21.

Véleményezés előtt elfogyasztottam egy dobozzal, de már szedem is a következő adagot. Azért ezt a márkát választottam mert szerves szelént tartalmaz és pajzsmirigy problémák esetén a szervetlen nem segít szinte semmit (próbáltam), valamint az A-és E-vitamin tartalma is tetszik, a C-vitamin meg eleve mindig jól jön. :)
Kb a fél doboz után vettem észre magamon, hogy jobb a közérzetem, energikusabb is vagyok, és azóta jobban beindult a fogyás (diétázom + sport), mint mikor a szervetlen fajtát szedtem. Az ára baráti, patika függően 1600-1800-ért megvehető, 30 db tabletta van benne, napi egyet kell bevenni. Mivel nagyon bevált nem fogom lecserélni.

zagnes89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.