KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bershka

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bershka üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kékvelúrcipő, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   Bershka üzletek

Egy 6 színből álló paletta, melynek segítségével a nappali sminket éjszakaira változtathatod, egyik festékréteget a másikra felvíve.

kékvelúrcipő

2017. szeptember 16.

Kicsit porzik, de megfelelő előkészítéssel jó, a csillogó szín csodálatos benne :)

kékvelúrcipő
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.