KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bershka

Ár:   2595 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bershka üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pankajanosi, Módosítva: 2018. július 18.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Bershka üzletek
Kategória:   Sminkek szájra

Egy újraálmodott klasszikus, krémes textúrával és intenzív színekkel.

Parabénmentes. Nem tesztelték állatokon.

12 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pankajanosi

2018. július 12.

Be kell valljam, hogy elég rossz véleménnyel vagyok a ruhaboltokban kapható sminktermékekről, végül is miért értene egy ruhamárka, ahhoz, hogy hogy kell jóminőségű sminket gyártani? Aztán szembejött velem a Bershkában féláron és végül hazáig kísért. És... egy hatalmas meglepetés volt mert tartósságban és pigmentáltságban ( 11 Wolve Ballet) lekőrözi a rúzsaim nagy részét. A csomagolása meg már tényleg csak hab a tortán :) Mindenképpen be fogok szerezni további árnyalatokat is.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.