KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BES

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: Sylvy, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

86 árnyalat, 18 sorozatban

A múltban használt hajfestékek homogén, nehéz, fénytelen színeket eredményeztek. A festék örök volt, mindig ugyanolyan és általában a hajra ártalmas. A BES HI-FI HAJFESTÉK a mai idők terméke, amelyben a színt a fény és a kontrasztok kifinomult játéka hozza létre. Olyan kutatás eredménye, amely a haj épségének megőrzését tartja a legfontosabbnak. A természetes színektől a dohány árnyalatokig, az erőteljes, vibráló vörösöktől a különleges, divatos színekig, a fénnyel teli mahagóni vörösöktől a harmóniát sugárzó, árnyaló bézsig az eredmény mindig igéző. Minden árnyalat teljesen természetes hajszínt ad, biztosítva a haj érzékeny fiziológiai és szerkezeti egyensúlyának megmaradását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

gyitepaci

2017. június 28.

Az utóbbi időben bármilyen festéket használtam vörös hajra, nem vált be, gyorsan ledobta, kopott, a színe közel sem volt az elképzelthez. A fodrászkellékesben erősebb kategóriából ezt ajánlotta a hölgy, ami még nem kerül vagyonokba. Illatra nem rossz, de ami igazán meglepett, hogy egyáltalán nem irritálta a fejbőröm, amíg fent volt, az meg már csak hab a tortán, hogy dupla sampon után a bőrömről teljesen lejött - ellentétben a legutóbbi kallossal, ami eredményesebben fogta be a fejbőröm, mint a hajam.
Színvédős lemosás után már vizesen is lehetett látni, hogy ez bizony jó lesz :D Megszárítva gyönyörű, szinte természetes, csillog, hajam nem szárította ki.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, ennyi pénzért hatalmas és jó állagú festéket kapunk! Eddig csak ajánlani tudom, tartósságát meglátjuk még! :)

update: a színe kb. 2 hét alatt teljesen kikopott színvédő sampon mellett is. -2 csillag :/

gyitepaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

goldgirl

2016. december 8.

9.1 árnyalatban használom, egyenlőre meg vagyok vele elégedve, hajtőre nekem bővel elég kevesebb, mint a fele tubus, így még nagyon gazdaságos is. A 4. hét végére kissé besárgul a hajtőn, de ez hajtípustól is függ, márpedig az én hajamban elég sok a pigment. Egyenlőre biztosan ennél maradok, drágább társai sem hoznának jobb eredményt.

update:
8.1-re váltottam, 6-os oxival használtam, de az az igazság, hogy a színnel nem teljesen vagyok megelégedve, nem hogy hamvasat nem kaptam végül, de kifejezetten narancssárga lett a hajtövem, amit csak saját otthoni kutyulmánnyal tudtam helyre hozni, majd az ezt követő hajmosás után szinte el is tűnt a barnás árnyalat és vörösesszőke lépett a helyébe. Nem vagyok elégedett.

goldgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

update:

axandra06

2016. november 27.

Először használtam a 7.1-es színt. Hosszú hajamra bőven elég volt az egy tubus és az eredmény is nagyon tetszett. Valóban hamvas lett. Nem szárít és nem kopik nagyon. Újra fogom venni.

Update:
A színe egyszerűen tökéletes. De ez az egyetlen pozitívum, amit elmondhatok róla. Amikor először használtam nagyon hullott a hajam, de vitamin problémára gyanakodtam. Több év után ismét visszatértem hozzá, mert nem találtam hasonlót. Megijedtem, mert ismét nagyon elkezdett hullani a hajam. Többé nem kenem a hajamra. Kár érte!

axandra06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Update:

iloveyoued

2015. szeptember 18.

nekem sajnos csalódás volt. 2 hétig tartott,nem valami tartós,pedig énis a rézvörösét használtam.olcsónak olcsó, de tönkretette a hajam.

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Tunderviragos

2015. július 11.

Június közepén festettem be vele a hajam rézvörösre és gyönyörü hajszínem volt, majdnem olyan mint az alfaparfé, csak egy kicsivel ez olcsóbb. És nem szárította a hajamat, mivel növényi alapanyagú a hajfesték. Így most hajlok rá, hogyha elhasználom amim van, akkor ennél maradnék, hátha hosszútávon szép hosszú hajam lesz tőle, mert nem teszi tönkre a hajamat és nem kell vágatni belőle.:) Nekem nagyon tetszik.

Tunderviragos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

dalma77

2014. augusztus 22.

Update; sajnos kifakult, vörösre (vöröses szőkére) kopott a szín a hajamban, ami azért furcsa nekem, mert a festék fele hamvas volt.Ez számomra nagyot von a minőségéből, egészen pontosan 2 csillagnyit.Lehet az én hajammal van a baj.

Tegnap festettem vele a hajam, úgyhogy csak átmeneti véleménnyel tudok szolgálni, de majd pár hét múlva jövök updatelni.Megelőlegezem neki az 5öst.
Pozitívumok:
-Majdnem a várt eredményt hozta színben
-Kajszilekvárra emlékeztető illata van
-Egyáltalán (!) nem szárította ki a hajam, az állaga teljesen ugyanolyan maradt, akárcsak festés előtt
-Olcsó
Negatívumok:
-Elég sok kell belőle (bár még így is gazdaságos)
-Csöpög

dalma77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Pozitívumok:
-Majdnem a várt eredményt hozta színben
-Kajszilekvárra emlékeztető illata van
-Olcsó
Negatívumok:
-Elég sok kell belőle (bár még így is gazdaságos)
-Csöpög

vargakrisztina1225

2014. április 16.

nagyon szeretem , én a 8,23as árnyalatot használom
kallos után váltottam erre a márkára, nagyon bejött a színe, sokan meg is dicsérik, szerencsére a tartósságával sincs bajom, havonta járok fodrászhoz tőfestésre, mert ennyi idő alatt nő le, de csak a tövét szoktuk már festeni
rengeteg szép színe van ennek a márkának, gyakran gondolkozom h másik színt is ki kellene próbálni,csak sajnos a hajvégeim nagyon szárazak és eddig semmivel sem sikerült helyrehozni, emiatt nem szeretném egy új szín miatt az egész hajamat befesteni

vargakrisztina1225
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

nagyon szeretem , én a 8,23as árnyalatot használom

Raven11

2014. április 1.

Augusztusban le lett szívatva a hajam, és azóta a 8,6-os árnyalatot használom (6%-os oxival).
pozitívuma: nem csíp, viszonylag könnyű lemosni, nincs olyan büdös festék szaga, szép színe van..DE (és most jönnek a negatívumok) nagyon hamar fakul, ráadásul foltosan...eleinte betudtam a kopást annak, hogy szívatás után mindig hamar ledobja a haj a festéket...de ez lassan 1 évvel utána már kétlem hogy annak a hibája...:/
még van egy adag festékem, de utána 100% hogy leváltom...
kicsit kár érte, mert nem egy olcsó festék...ezért 3*-nál nem tudom többre értékelni...

Raven11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 1.

még van egy adag festékem, de utána 100% hogy leváltom...

Fruzsina93

2013. december 27.

Az összetevői nagyon jók, egészséges, fényes és szép lesz tőle a hajam, de a színe tartóssága miatt csak 4 csillagot érdemel.

Fruzsina93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 27.

gordiana

2013. október 12.

nekem a fodrászom használja ezt a festéket, és nagyon szép szokott lenni a végeredmény. elég tartós, telt, szép színe lesz tőle a hajamnak (6.3 árnyalat). otthonra még nem vettem, mert nem találtam eddig sehol, de most azt hiszem megkeresem az üzletet amit írtatok és magamnak is befestem vele:)

gordiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Ethylene Glycol, Lanolin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology