KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BES

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: Rityy, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Olyan ápoló hajszínező, amely kiemeli vagy módosítja a haj természetes fényét, tökéletes ápoltságot biztosítva a haj és a hajas fejbőr számára. AC COLORPLEX komplexet valamint liposzómákat tartalmaz. Az első gátolja az UV sugarak hatását, amelyek hatással vannak a hajszín kifakulására, a második, amely nagyon hasonlít a hajszál szerkezetéhez, különleges, aktív hatóanyagokat juttat be a hajszálba. Az új, ammónia nélküli hajszínezés koncepcióját a krémes alap, a vivőanyag, a színező intermedierek és az aktív hatóanyagok együttes hatása adja. Az ammónia hiánya lehetővé teszi a kevésbé agresszív színezést, valamint a haj és a hajas fejbőr érzékenységének csökkenését.

Kiszerelés: 60 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

biankacohen

2015. szeptember 26.

Nagyon jó kis hajszínező. Az fodrászom elrontott szőkítését próbáltam meg megoldani vele és mondhatóm, hogy sikerült:)először a 6-os árnyalatú sötét szőkét próbáltam ami majdnem egységes színűre fogtam be a hajam de persze a szőkítés miatt kb egy hét alatt ledobta a hajam utána a 6,3-as sötét aranyszőkével festettem be ami egy álom szín:)

biankacohen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

drozsi

2015. június 19.

Baratnőm platina szőke haját ezzel festettük be, 7.3 es 8.0 keverékkel. Az eredmény nagyon fényes csillogó természetes hajszín lett. 6. Hajmosás után már látható a kopás de ez várható is volt, visszasötétítésnél. Újra fogjuk festeni ezzel neki! Nekem és neki is tetszett a szín, illetve mindenki dicsérte neki! 60ml-es kiszereles amihez a keverési arány 1:2 oxi :) ezt inkabb leírom mert ezt megvétel elott én se tudtam.

drozsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 19.

Rityy

2014. február 8.

Szeretem nagyon. Főleg, hogy nincs benne ammónia, így az illata is finom. Ahhoz képest, hogy szinező még tovább is tart mint egy festék. Kb 6 hétig szép a hajamon, és kopik, nem lenő. Jó az ára is, mert min kétszer elég a mennyisége. Terhességem alatt is ezt használtam. És továbbra is fogom. Egyébként beírtam az összetevőket és fevittem külön az aktivátort is ami hozzá való, így lehet nézni az inci t. :-) Szerintem nagyon jó ez a termék, Ajánlom :-)

Rityy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

a.micskei

2014. január 16.

Vettem egy dobozzal a fodrászkellékesnél. Átnéztem az összetevőket a dobozon, nem láttam semmi gázosat. Majd nézem tovább itthon: lám, a doboz tetején, a színárnyalatnál csak az allergén összetevők gyönyörűen fel vannak sorolva:ppd, rezorcin, methilrezorcinol..s minden, ami allergiát okoz. Kérdem én: miért csak a doboz tetején apró betűkkel?!?? Miért nem lehetett normálisan a többi összetevők közt szerepeltetni ezeket? Én allergiás vagyok egy kazal vegyi anyagra, nem is mertem még megcsinálni a hajamat ezzel. Ha majd mégis lesz bátorságom, akkor majd írok....de ezt nagyon inkorrektnek tartom, sőt a vásárlók megtévesztése.

Gyümölcsillata van, de nagyon fojtós. Egy tincsemre rákentem, tíz perc után lemostam (teljes hatóidő 20 perc). Fedése nem rossz, csak bírd a vegyszert, aki nem allergiás, annak jó lehet. Ezért kap 3 pontot.

a.micskei
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 16.

kvitta.girl

2013. január 10.

Ez az eddigi legjobb hajszínezőm,sőt egy csoda:)
Szőkéről váltottam barnára,de a töredezett részeket semmi nem fogta be,szőkés maradt és nyúlós. 2x voltam mesterfodrásznál 20 ezer ft-ot otthagytam majdnem eredménytelenül,a hajam egyes részeken foltos maradt.
Aztán ráuntam hogy kidobom az ablakon a pénzt,még szőkén BES hajfestéket használtam,gondoltam maradok annál így is csak elég a színező.
Meg is vettem a 4.56-os mahagóni barna színt,1700 ft volt csak oxival,ami nekem a majdnem vállig érő hajamra 2 alkalomra elég!
Imádom alapból az illatát meg a hozzá járó emulzió illatát,igazán gyümölcsös,az állaga ugyanolyan volt mint régen,mint egy gyümölcszselé:) irritáció 0!
Aztán lemosásnál kicsit megijedtem hogy mennyire piros lett a vizem,reméltem nem leszek vörös tőle.
Aztán megszárítottam a hajam,és úgy kellett összeszednem az állam,hihetetlen hogy egységes hajszínt kaptam,végre teljesen barna lettem,gyönyörű nem hívalkodó vöröses árnyalattal,nagyon megörültem!
Tartós is,hajmosásnál alig enged,és nem kopik hanem lenő,ami egy színezőnél ami ennyire természetes nagy szám!
Hihetetlen hogy elsőre megtaláltam a NAGY Ő-t színezőbe,és ilyen jó áron!
Nagyon jó ez a BES márka,mindigis nála maradok!
Ha lehetne többet adnék neki 5 csillagnál:)

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Ez az eddigi legjobb hajszínezőm,sőt egy csoda:)
Hihetetlen hogy elsőre megtaláltam a NAGY Ő-t színezőbe,és ilyen jó áron!
Nagyon jó ez a BES márka,mindigis nála maradok!
Ha lehetne többet adnék neki 5 csillagnál:)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Lactobacillus/Wasabia Japonica Root Ferment Extract, Superoxide Dismutase
Hidratálók: Ethylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.