KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BES

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Oxi nélkül.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

marryjane

2017. június 25.

Nekem a fedése jó és tartós is, most már csak a megfelelő árnyalatot kéne besaccolni. Azt hittem kijön 20 mosással, de nem. A hajam vöröses részeit szépen takarja a hqmvas árnyalata. Újravevős. 😊

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Kriszti1976

2017. április 9.

Világosbarna hajam van amolyan seszínű. Tehát le kellett szőkíteni festés előtt. Érdekes módon nem fogta be így sem a G10-es.
Ezért újra rákentem egy óra múlva. (Lehet az volt a baj, hogy egyből rátettem szőkítés után, nemtom)
Másodjára tényleg azt a színt kaptam, amit vártam, amit a színskála is mutatott.
Negatívum benne, hogy elég foltos lett nem egyenletes a szín, csak ott fogta meg ahol tényleg fehér szőkére szívta a szőkítőpor.
Nem tudom meddig lesz rajta, mert még csak egyszer mostam hajat, de kezdi ledobni...Szerintem inkább az ammóniás BES-nél maradok.
Hiába ppd és ammóniamentes ha kevésbé fedi a hajat.

Kriszti1976
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Hiába ppd és ammóniamentes ha kevésbé fedi a hajat.

Ncsk

2017. február 26.

Nekem azert jott be leginkabb, mert termeszetes szinu es egyenletesen kopik. A 7.37-es tobbaco arany szoket hasznaltam. A semmilyen szinu eredeti hajszinem lenoveskor szinte egyaltalan nem latszik, igy inkabb csak frissites miatt veszem ujra 2 havonta. Egyelore a Nayo festek a nyerobb nalam. Az is ammoniamentes es csodalatos szep szinei vannak, csak lenyegesen dragabb.

Ncsk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Babó

2013. július 1.

Sajnálom, hogy én vagyok az első negatív véleményes hozzászóló. A fodrászkellékes boltban ajánlották Szegeden, és ódákat zengtek róla, hogy kiadós, olcsó, tartós stb, stb... Foltos lett a hajam tőle, másodjára is! Adtam neki még egy esélyt, hátha de sajnos a tegnapi festés is ugyanazt az eredményt hozta... :( 3-as árnyalattal festettem egyébként.

Babó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

pixie

2013. június 9.

Egy ideje szemezgettem vele, egyre szimpatikusabb lett, főleg az összetevői miatt. Olyat szerettem volna, amiben nincs (szinte) semmi káros, azt hittem, ez olyan. Hát benéztem. Sajnos van benne pár olyan, ami jó lett volna, ha nincs, pl. a rezorcin és a toulene-2.5 diamin; pontosan nem tudom, mik ezek, de figyelmeztetésként vannak feltüntetve, úgyhogy biztos nem túl jók... A dobozon lévő lista, ami itt is az INCI, nem tartalmazza ezt, mert nyilván színfüggő. Na szóval emiatt kissé csalódott voltam, de azzal vigasztaltam magam, hogy legalább ammónia-és ppd-mentes. Az is több, mint a semmi :) ma festettem be, de nem akartam teljesen befesteni, úgyhogy csak a fele mennyiséget kevertem össze, azt is egy újfajta módszerrel, fésűvel vittem fel a hajamra. (a fésűre ecsettel). Kb. a felét használtam el, és nagyjából jutott mindenhová- olyat szerettem volna, hogy ne fedje el a saját, középbarna színemet, hanem többárnyalatú barna legyen :) csak kicsit sötétebb. 3.0-ás sötétbarnát vettem. A hatóidőt kivárva lemostam, és azt kell mondjam, nagyon tetszik. Nem túl sötét (volt már, hogy a sötétbarnából fekete lett-másik festéknél), de szép, telt szín, itt-ott előcsillan a világosabb. Kíváncsi vagyok, mennyire fog kopni.
Árban nagyon jó volt, oxival együtt (speciális, hozzá való oxija van) 1400 Ft körül volt. Az illata nagyon finom gyümölcsös, semmi kellemetlen, erős szag.
Szóval mindent összevetve erős 4-es. Az összetevők miatt nem 5 (és mellesleg az eladónénit is szívesen lepontoznám, bár ez nem a termék hibája :D lehet, hogy számára hülyeség, amit kérdez egy vevő, de attól még nem kéne ezt kimutatnia -.- )
Ja és a mennyiség is korrekt, 100 ml festék + 150 ml oxi, a tubus be van jelölgetve (4 részre osztva- így a következő alkalomnál elég lesz 1/4 krémet használni)

pixie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Sylvy

2013. április 18.

Elégedett vagyok vele. Tavasz óta használom a 6.34-es árnyalatot, ami gyönyörű csokibarna eredményt ad. Tartós a szine, kicsit jobban szárít mint az ammoniás változata. Most 4%-os oxival próbálkozom hozzá, mert a 6%-osra túl érzékeny a fejbőröm.

Update: sajnos azt vettem észre, hogy szárítja a hajam, úgyhogy fájó szívvel -mert a szín nagyon tetszett, de váltok.

Sylvy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 18.

kvitta.girl

2013. március 6.

Valaki remélem elolvassa ezt vásárlás előtt:
Nem volt Bes Hi-fi fodrászkellékesnél tehát ebből a fajtából vettem hamvasító hajszínezőt és borzalom!!! LILA lett a hajam tőle,most lettem kész festéssel teljesen ki vagyok tőle..
Soha többet nem használom!!

2013.03.06.
Na most már megváltozott a véleményem,barna lettem decemberbe és mivel azóta is bes-t használok, hű maradtam hozzá,adtam még egy esélyt ennek a típusnak így barnán.
Nagyon erős mahagóni barna színű volt a hajam,ami zavart ha kopott mert csak a vörös látszodott a végein ami nem állt jól.
Ebből a típusból válaszottam ki a világosbarna dohány színt és gyönyörűen befogta tegnap még a vörös részeket a hajamon,szép hamvas de mégis csokis árnyalatú lett a hajam,nem szárított mondjuk egy BES se szokott, és azt a színt kaptam amit szerettem volna.
Lila baleset az az én hibám is volt,nem csak a színezőé ezért jár neki az 5 csillag!

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Valaki remélem elolvassa ezt vásárlás előtt:
Soha többet nem használom!!

2013.03.06.

bendee91

2012. június 4.

Nagyon tetszik ez a hajfesték. Ammónia mentes, finom illata van, nem irritálja a fejbőröm, és nagyon szép színei vannak, az én hajfesték színemmel is megvagyok elégedve, tartósnak nem tudom mennyire, mert még csak 2x mostam hajat, de nem vettem észre, hogy fakult volna valamit, pedig hamvas szőkéből váltottam 7.3-as aranyszőkére, és a világos szőke könnyen ledobja.
Az összetevők is tetszenek, a többihez képest szerintem nagyon jó. Hatalmas adag, 100 ml a hajfesték, plusz azt hiszem 50 ml-s oxi, ebbe nem vagyok biztos, de több, mint amit másokhoz adnak. Oxival együtt a 2200 forintot megérte szerintem. Hajam hossza hátul a melltartó fölött ér 3-5 centivel. PONT elég lett rá!:D
Biztos vagyok benne, hogy legközelebb is ezt veszem.!

bendee91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Biztos vagyok benne, hogy legközelebb is ezt veszem.!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Wool, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.