KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tavaszilány, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megan

2016. május 24.

Nagyon jó hidratáló, könnyen beszívódik olajos formula.Nagyon száraz bőrre is ajánlom , korosztálytól független! A Kedvenc testápolóm egyike!!!

Megan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 24.

Vizililiom

2015. augusztus 1.

Nagyon kedvelem, hamar beissza a bőröm, nem marad utána nehéz, zsíros érzet.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Nagyon kedvelem, hamar beissza a bőröm, nem marad utána nehéz, zsíros érzet.

Gwen

2013. július 31.

Nagyon tudom ajánlani száraz bőrre. Először kissé zsírosnak hat, és kevesebb is elég belőle-ezáltal sokáig kitart! De kis idő elteltével teljesen beszívódik a bőrbe, egyáltalán nem hagy zsíros nyomot, és a bőr tapintása selymes lesz, és az illata valami fantasztikus!!!!!! Először vettem ilyet, és egyből bevált. Ha elfogy újra veszem. 800 Ft, de 400 ml-es! Abszolút megéri.

Gwen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

lumena

2013. június 9.

Nagyon ki tud száradni a bőröm, nem igazán volt még testápoló ami ilyen szépen rendbehozta volna. Nekem gyorsan beszívódik, és még a feszesítő hatás is érezhető picit. Az illata is isteni! Kézkrémnek is szoktam használni.

lumena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Nusee

2013. április 6.

Nem rossz :) picit szenvedtem a felkenéssel, de legalább masszíroztam magam :D 1 hónap után picit lehetett látni a feszesítő hatását :)

Nusee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

d.krisztina

2013. február 22.

Szerintem nagyon macerás a kenése,én még utána jó ideig ragadok tőle. De tetszik a vízlepergető hatása,nem mosódik le szappanként habozva a kezemről,mint a legtöbb testápoló. És ha nagyon durván kiszárad és érdes a kezem télen,nincs az a norvég formula ami helyrehozná,csak ez a testápoló! Ha már nagyon száraz a bőröm,használom egyszer és tartósan helyrehozza,mint egy pakolás. De naponta nekem "sok" lenne,mármint nem a hatás,az jó,hanem a macera vele. Mégis elengedhetetlen tartozéka a fegyvertáramnak,mindig kell,hogy legyen itthon. :)

d.krisztina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

picicsibi

2013. február 16.

Hosszú ideig csak ezt használtam, nagyon finom illata van, hidratál és némi feszesítő hatást is tapasztaltam. Én nagyon megszerettem, azt hiszem itt lenne az ideje újra beszereznem egyet!

picicsibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

MademoiselleSumire

2013. január 7.

Jog illat,puhasag,de sok a szilikon.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 7.

Jog illat,puhasag,de sok a szilikon.

jakee84

2012. december 22.

Kellemes, de nekem kicsit túl sok. A bőröm nem bírja beszívni, egyszerűen nem birkózik meg vele. mivel lehet, hogy az én bőröm túl száraz hozzá, ezért nem pontozom le.

jakee84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

pleinsud

2012. szeptember 7.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, nem túl "vastag", könnyen beszívódik, de vissza is zsírozza a bőröm, amennyire szükséges. Hogy feszesít-e vagy sem, azt nem tudom megmondani, szerencsére nem túl petyhüdt a bőröm:) Az illata és az ára is remek, úgyhogy 5 csillagot kap, nem is kérdés.

pleinsud
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Cocoglycerides, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Ethylhexanoate/ Stearate/ Adipate, Cyclopentasiloxane, Panthenol, Glycine Soja (Soybean) Protein
Emulgeálószerek: Cocoglycerides, Cetearyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.