KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Betty Barclay

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lory, Módosítva: 2018. május 17.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2018

Fejillat: körte, fekete ribiszke, mandarin

Szívillat: bazsarózsa, egyiptomi jázmin, gyöngyvirág

Alapillat: cédrus, szantálfa, vanília

Lory

2018. június 22.

A neve is az üvege is teljes összhangban van a beltartalommal.Egy szolid fehérvirágos illat,picit gyöngyvirágos,picit jázminos.Én annyira a gyümölcsöket nem érzem ki belőle,pedig a fejillatban vannak,rajtam már kifújáskor is a virágok dominálnak.Leszáradásában észrevehető a vaníliás-szantálos alap,kap egy leheletnyi krémességet is a végén.Nem az én világom de ettől még a maga nemében egy szerethető illat.Nekem kissé jelentéktelen de ajándékillatnak,tavaszi-nyári hétköznapi illatnak teljesen megállja a helyét.A tartóssága sem rossz,4-5 óra kb.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.