KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Beyoncé

Ár:   5207 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermatketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: matrjoska, az összetevőket feltöltötte: e-dina, Módosítva: 2012. június 10.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermatketek, online

Parfüm illatcsalád: orientális-vanília
Parfüm összetevők: magnólia, neroli, barack, orchidea, pézsma, mandula, ámbra

Andyka0622

2017. június 10.

Nekem ez a másik kedvenc illatom, a narancssárga (Heat Rush) után! Kicsit édeskésebb, mint a fent említett testvére. Bőrön ugyan nem tart egész nap, de hajon és ruhán még másnap is érezhető az illat. Ár érték arányban kifogástalan!

Andyka0622
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Carlito

2017. május 7.

Ez hol édes ? Nekem férfiként nem jön be annyira....akkor már inkább Pink Sugar..

Carlito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

zahraa

2017. április 17.

Anyukam egyik illata, nagyon szeretem, finom, tartos es ez az edes-fuszeres illat nagyon kellemes hatast kelt. Hidegebb idoben igazi aromaterapias feludules :)

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

galaliz93

2017. április 17.

Nagyon szeretem az illatát és többször is újravásároltam,de most váltottam egy természetesebbre :)

galaliz93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Autumn35

2017. február 7.

Én nagyon szeretem az édes illatokat !És ezt is.:)))Szerintem elég tartós ,ruhán még tovább tart az illat,nem kell belőle sok max 2 fújás.Már megvan a 30ml 4éve és még mindig kifogástalan az illata.

Autumn35
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Ettike

2017. február 3.

A barátnőmtől kaptam ajándékba, mert elmondása alapján nem az ő illata. Hát az enyém sem annyira, de elhasználtam.
Nekem túl tolakodó volt az illata, ami aztán nagyon hamar elmúlt, max fél óráig volt érezhető.

Ettike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

mse02

2017. január 12.

Az üzletben a kis papír csíkon olyan kellemes illata volt, hogy majd el ájultam tőle.
Aztán idehaza magamon nyomokban sem ismertem fel.
Valami nagyon nem stimmel vele, vagy csak az én bőrömmel nem kompatibilis.

El is ajándékoztam, nem az én illatom volt, többet nem veszek.
Miért más az illat az üzletben és miért más otthon, áhhhh, idegesítő.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Aztán idehaza magamon nyomokban sem ismertem fel.
Valami nagyon nem stimmel vele, vagy csak az én bőrömmel nem kompatibilis.

El is ajándékoztam, nem az én illatom volt, többet nem veszek.
Miért más az illat az üzletben és miért más otthon, áhhhh, idegesítő.

SiposFanni

2016. december 17.

A boltban nem volt nálam sem 10/10-es, de azért csak elhoztam, aminek most már nagyon, nagyon örülök. Kevés elég belőle, és még este is érezni az illatát. Nekem az illata is tetszik, télre pont az ilyen édesebb illatokat szeretem. Az üvege is nagyon mutatós, nőies és elegáns, nem jár le a kupakja, táskába dobós. 30ml-hez képest kicsit drágának gondoltam, viszont rájöttem, hogy csak 1-2 fújás kell belőle egész napra, így sokáig elég lesz.

SiposFanni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

ALettah

2016. szeptember 15.

Fejfájdítóan cukros pacsmag. Barack?Orhidea? Magnólia? Hol vannak kérem? Én a vaníliát és a cukrot érzem, de azt nagyon. Kb. mintha leinhalálnék egy zacskó Lidl gumicukrot. Nem szeretnék így illatozni, ez az a szag, amire a barátom azt mondaná, hogy "Finom, de nem kanos leszek tőle, hanem éhes."

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

malvada

2016. augusztus 18.

Ma újra felfedeztem ezt a parfümöt. Kb. 5 éve vettem, már akkor sokkal egyedibbnek éreztem a tucatgyümölcs Heat Rushnál. Nekem valamiért a málna jut róla eszembe, lehet, hogy csak az üveg színe miatt. Szóval mióta szültem, sokkal érzékenyebb az orrom, általában irritálnak az erős parfümök, pedig régen imádtam szagolgatni és vásárolni őket, most teljesen hidegen hagynak. De ma kiemeltem a szekrény mélyéről a Heatet, fújtam egyet a ruhámra, és egész nap szerettem az illatát!! Ez nálam kiállta az idő próbáját.

malvada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)