KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Beyoncé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolók

Hidratáló parfümös testápoló a Beyoncé Heat Kissed EDP illatával.

rencike666

2018. február 19.

Imádom!! Kézkrémnek használom és akármilyen száraz a kezem ettől mindig sima lesz. Sajnos évente 1x jutok hozzá amikor karácsonykor ajándékcsomagban adják. Ha valaki tudja hol lehet kapni csak a krémet akkor megköszönöm ha leírja :)

rencike666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Jelizz

2018. február 14.

karacsonyra egy csomagban volt. Jo illatu fuszeres-fas-edeskes🙂 eleg tartos az illata de sporolok vle mert pl bulikba vagy kulonleges alkalmakkor fogom be kenni vle magam. Atlagosan hidratal.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.